WebKatalog 5.2

Promocje i nowości

Komunikat

UWAGA – AKTUALIZACJA

Ważna informacja dla klientów filii Bieruń

Od dnia 11.05.2020 r. dział sprzedaży w Bieruniu zostaje otwarty dla wszystkich klientów i będzie czynny w godzinach od 8:00 do 18:00. Klienci odwiedzający placówkę zobowiązani są do zachowania wszelkich środków ostrożności wskazanych poniżej.

 

Ważna informacja dla klientów filii AP

Od dnia 11.05.2020 r. wszystkie filie* będą z powrotem czynne w standardowych godzinach, tj. od 8:00 do 18:00 w ciągu tygodnia, w soboty godziny otwarcia również pozostają bez zmian. Klienci odwiedzający placówki zobowiązani są do zachowania wszelkich środków ostrożności wskazanych poniżej.

 

 *Nie dotyczy filii w Luboniu, Zielonej Górze i Swarzędzu – te filie będą otwarte w godzinach od 8:00 do 17:00. W soboty godziny otwarcia pozostają bez zmian.

 

 ŚRODKI OSTROŻNOŚCI

 Klientów korzystających z usług wszystkich placówek bezpośrednio obowiązują następujące zasady:

·         w dziale sprzedaży mogą przebywać jednocześnie maksymalnie 3 osoby z zewnątrz – pozostali klienci powinni oczekiwać przed wejściem aż wyjdzie poprzedni klient, z zachowaniem bezpiecznej odległości;

·         do filii można wejść tylko w rękawiczkach i maseczce – Auto Partner SA w ramach możliwości zapewnia rękawiczki, jednak rekomendujemy, aby klienci przychodzili z własnymi i dezynfekowali je przy wejściu;

 

·         należy zachować odległość 1,5 m od sprzedawców i pozostałych osób – strefa dostępu jest wyznaczona liniami.

 

22.05.2020

Nowy WebKatalog Auto Partner SA


Zapraszamy do korzystania z nowego WebKatalogu, który dostępny jest pod adresem www.ap.webkatalog.pl.

09.01.2020
Konfiguracja wyglądu WebKatalog

Witamy w WebKatalog 5.


Wybierz swój monitor: