WebKatalog 5.2

Promocje i nowości

Nowość w ofercie Auto Partner SA – Triscan

Informujemy, że Auto Partner SA poszerzył swój asortyment, wprowadzając do sprzedaży produkty marki Triscan. Jest to duńska firma, posiadająca ponad 20-letnie doświadczenie w produkcji części klasy premium dla motoryzacji i przemysłu. Wszystkie produkty projektowane są z myślą o wymagających i surowych klimatycznie rynkach skandynawskich, co przekłada się na ich trwałość i żywotność. Większa część produkcji odbywa się w fabrykach w Danii.

Aktualnie Auto Partner SA w swojej ofercie posiada ponad 1000 referencji, w tym linki hamulcowe, przewody hamulcowe, linki sprzęgła, czujniki ABS, czujniki położenia wału oraz przepustnice. W przyszłości oferta będzie uzupełniana oraz poszerzana o kolejne grupy asortymentowe.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Auto Partner SA na stronie internetowej www.auto-partner.pl, u przedstawicieli handlowych bądź w najbliższym oddziale Auto Partner SA.

Z profilem firmy Triscan zapoznać się można na stronie internetowej producenta.

 

17.01.2017

Auto Partner S.A. w dalszej walce o tytuł Mistrza GPW!

Miło nam poinformować, że w ćwierćfinale pojedynku o tytuł Mistrza GPW 2016 Auto Partner S.A. zdecydowanie pokonał PZU zdobywając aż 58,5 procent głosów i tym samym przeszedł do dalszego etapu rywalizacji. Teraz w półfinale zmierzy się z JSW.

Wszystkim sympatykom spółki, którzy już wcześniej oddali swój głos serdecznie dziękujemy i zachęcamy do dalszego głosowania w półfinale, który trwać będzie do wtorku 17 stycznia 2017 roku, do godziny 18:00.

Na Auto Partner S.A. można głosować pod adresami:

Bankier.pl oraz PulsInwestora.pb.pl

 

13.01.2017

Bezpłatna infolinia techniczna dla warsztatów MaXserwis!

Nowy rok to zawsze nadzieja na duże zmiany, dlatego właśnie ten rok rozpoczął się od solidnego prezentu dla warsztatów uczestniczących w sieci MaXserwis!

Od początku stycznia 2017 roku, we współpracy z Biurem Ekspertyz Technicznych i Szkoleń, uruchomiona została dla nich bezpłatna infolinia techniczna!

Przy rosnącym zaawansowaniu technicznym i coraz bardziej skomplikowanej budowie pojazdów, warsztaty zajmujące się naprawą samochodów wszystkich marek mogą mieć problem z posiadaniem na bieżąco wszystkich materiałów technicznych bądź niezbędnej wiedzy.

Dlatego właśnie dla sieci MaXserwis powstało udogodnienie. Eksperci obsługujący infolinię to wysokiej klasy specjaliści z branży motoryzacyjnej, posiadający szeroką wiedzę i umiejętności praktyczne.

Dodatkowo dysponują oni na bieżąco bardzo bogatą dokumentacją techniczną, pochodzącą od ponad 30 renomowanych dostawców. Takie wsparcie może się okazać pomocne w rozwiązywaniu wielu problemów, jakie mechanicy samochodowi napotykają w codziennej pracy warsztatowej.

Korzystanie z infolinii przez warsztaty zrzeszone w sieci MaXserwis jest całkowicie bezpłatne. Jedyny koszt to koszt połączenia telefonicznego, zgodny ze stawką operatora. Również inne warsztaty, niezrzeszone w sieci, mogą skorzystać z infolinii, jednak będzie się to wiązało z naliczeniem miesięcznej opłaty w wysokości 49,99 zł netto. Warsztaty zainteresowane skorzystaniem z infolinii zgłaszają się bezpośrednio do managera sieci MaXserwis Aleksandra Ochęduszko, dostępnego pod numerem telefonu +48 605 231 421.

Eksperci obsługujący infolinię czekają na Państwa telefony od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

 

11.01.2017

Nowa Filia AP SA Ostrołęka

Z dniem 09.01.2016 roku została otwarta do Państwa dyspozycji nowa filia AP SA w Ostrołęce. Jest to kolejna filia firmy Auto Partner SA w Polsce. Nowo powstały oddział jest zgodny ze wszystkimi standardami firmy, a co najważniejsze posiada wykwalifikowaną obsługę, zawsze chętną do pomocy. Filia stawia sobie za priorytet rzetelną i szybką obsługę oraz wsparcie techniczne przez doświadczonych fachowców. Szeroka gama dostępnych marek/produktów pozwoli na szybką realizację Państwa zamówień.


Więcej informacji na stronach Auto Partner SA.

09.01.2017

Auto Partner S.A. w ćwierćfinale o tytuł Mistrza GPW 2016!

Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, że spółka Auto Partner przeszła do kolejnego, ćwierćfinałowego etapu rywalizacji o tytuł Mistrza GPW 2016!

Dziękujemy za wszystkie oddane głosy i zachęcamy do głosowania również na tym etapie rywalizacji. W drugim pojedynku ćwierćfinałów Mistrza GPW 2016 Auto Partner zmierzy się z PZU.

Na Auto Partner S.A. można głosować pod adresami:


Bankier.pl oraz PulsInwestora.pb.pl

Głosowanie trwa do godz. 18:00.

05.01.2017

Nowa Filia AP SA Wyszków

Z dniem 02.01.2016 roku została otwarta do Państwa dyspozycji nowa filia AP SA w Wyszkowie. Jest to kolejna filia firmy Auto Partner SA w Polsce. Nowo powstały oddział jest zgodny ze wszystkimi standardami firmy, a co najważniejsze posiada wykwalifikowaną obsługę, zawsze chętną do pomocy. Filia stawia sobie za priorytet rzetelną i szybką obsługę oraz wsparcie techniczne przez doświadczonych fachowców. Szeroka gama dostępnych marek/produktów pozwoli na szybką realizację Państwa zamówień.


Więcej informacji na stronach Auto Partner SA.

 

02.01.2017

Auto Partner SA życzy Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku!

Radosnych i spokojnych,
pełnych ciepła i nadziei Świąt Bożego Narodzenia,
wszelkiej pomyślności, osiągnięcia sukcesów, cierpliwości
i wytrwałości w realizacji planów oraz dalszej owocnej
współpracy w nadchodzącym Roku.

Dziękujemy za Państwa zaufanie.

Auto Partner SA

22.12.2016

Auto Partner S.A. – Mistrz GPW 2016

Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, że spółka Auto Partner została nominowana do tytułu Mistrz GPW 2016.

Grupę 16 najlepszych spółek wytypowali dziennikarze oraz analitycy dziennika „Puls Biznesu” oraz serwisu Bankier.pl. W ramach 1/8 finału wytypowani kandydaci zostali dobrani w pary. Do kolejnego etapu przechodzą te spółki, które otrzymają więcej głosów internautów.

Na pierwszym etapie Auto Partner rywalizuje ze spółką ERG. Mimo, że Auto Partner jest notowany na GPW dopiero od pół roku organizatorzy docenili dynamiczny rozwój spółki oraz konsekwentną realizację strategii i celów emisyjnych. Na Auto Partner S.A. można głosować pod adresami:

Bankier.pl oraz PulsInwestora.pb.pl

Konkurs organizowany jest od 2010 roku i ma na celu wyłonienie najbardziej perspektywicznych i docenianych przez inwestorów spółek.

Dziękujemy za zaufanie i zachęcamy do głosowania!Zobacz ulotkę

22.12.2016

Rozbudowa siedziby Auto Partner SA

Nieustanny rozwój firmy i poszerzanie zasięgu jej działalności spowodowało, że nowoczesne centrum logistyczno-dystrybucyjne w Bieruniu (uruchomione nie tak dawno, bo w 2014 roku) okazało się już niewystarczające. Dlatego w nadchodzącym roku aktualna siedziba Auto Partner zostanie rozbudowana i do użytkowania zostaną oddane nowe powierzchnie magazynowe i biurowe.

Obecna powierzchnia magazynowa zostanie powiększona o dodatkowe 10 000 m2, co przy postępującej ekspansji firmy jest krokiem niezbędnym. Dzięki temu Auto Partner S.A. będzie jeszcze sprawniej i szybciej obsługiwać już ponad 70 filii w całej Polsce oraz liczne przedstawicielstwa za granicą. Powierzchnie biurowe również zostaną powiększone o połowę,  a także przybędzie nowych miejsc parkingowych.

Rozbudowanie powierzchni magazynowej oraz unowocześnienie jej obsługi przyczyni się do zwiększenia stanów magazynowych i poszerzenia asortymentu, wprowadzenia kolejnych marek i linii produktowych. Ponadto  zwiększona będzie dostępność produktów oraz zostanie usprawniona całość procesów logistycznych. Te działania niosą za sobą konieczność zatrudnienia dodatkowych pracowników, a nowe miejsca pracy powstaną zarówno na magazynie, jak i w biurach.

Rozbudowa siedziby Auto Partner jest w toku, prace realizowane są w terminach, zgodnie z harmonogramem. Zachęcamy do obejrzenia filmu na naszym kanale YouTube.

21.12.2016

Tarcze hamulcowe MEYLE certyfikowane zgodnie z ECE R90

Chociaż nie jest to wymagane ustawowo, to już dzisiaj 90 procent wszystkich sprzedawanych tarcz hamulcowych MEYLE spełnia wymagania ECE R90.

Od listopada 2016 roku norma jakości ECE R90 jest obowiązkowa dla wymienianych tarcz hamulcowych w nowo rejestrowanych samochodach. A chociaż nie jest to wymagane ustawowo, to już dzisiaj 90 procent wszystkich sprzedawanych tarcz hamulcowych MEYLE, a tym samym także tarcze dla starszych i nie objętych tą dyrektywą modeli, spełnia aktualne wymagania. Dzięki temu warsztaty samochodowe mogą oferować swoim klientom naprawę układów hamulcowych z wykorzystaniem części spełniających najnowsze wymogi bezpieczeństwa, a tym samym gwarantujących najwyższe bezpieczeństwo jazdy.


15.12.2016

54. Rajd Barbórka z załogą Auto Partner

Dla duetu Dominykas Butvilas i Renatas Vaithevičius, sponsorowanych przez Auto Partner SA, sobotni 54. Rajd Barbórka okazał się niezwykle owocny. Na linii startowej znalazło się 130 załóg, a wśród nich najlepsi polscy kierowcy rajdowi, jak również silni zawodnicy z zagranicy. Dominykas za kierownicą Forda Fiesty R5 startował w Grupie 3, w której startują najmocniejsi zawodnicy w najszybszych samochodach. Jest to najbardziej popularna grupa i startowały w niej 44 załogi. Warunki pogodowe nie były łatwe – chłód i deszcz sprawiły, że trasa przejazdu była mokra, śliska, miejscami błotnista i bardzo wymagająca. Mimo to, Dominykas Butvilas ukończył rajd na 7 miejscu, 2 sekundy za Rajdowym Mistrzem Polski 2016 roku – Grzegorzem Grzybem. Wieczorem, w centrum Warszawy odbył się długo wyczekiwany przejazd „Kryterium KAROWA”, w którym startowało 30 najlepszych kierowców, w tym również Dominykasa Butvilasa. Sam kierowca jest bardzo zadowolony ze swojego przejazdu i wyniku, a zespół Auto Partner SA gratuluje zajęcia wysokiej pozycji.

13.12.2016

Auto Partner SA na Rajdzie Barbórka 2016

Już w najbliższą sobotę, 10 grudnia, rusza Rajd Barbórka 2016. Wśród startujących znajdzie się również samochód w kolorach Auto Partnera. Sponsorowany przez dystrybutora litewski kierowca rajdowy Dominykas Butvilas, wraz ze swoim pilotem, Renatasem Vaithevičiusem, wystartuje za kierownicą Forda Fiesty R5 Evo.

Dominykas Butvilas to młody i utalentowany kierowca rajdowy. W rajdach po raz pierwszy wystartował w wieku 10 lat, a mając 16 brał już udział w Mistrzostwach Litwy. W 2011 roku, razem z doświadczonym pilotem Renatasem Vaithevičiusem zdobyli tytuł Wicemistrza Litwy, a w latach 2012 i 2013, dwa razy z rzędu, stanęli na najwyższym podium zdobywając tytuł Mistrza Litwy. Od sezonu 2014 roku Dominykas jeździ w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski jako oficjalny kierowca Subaru Polska Rally Team. Rajdowy Mistrz Litwy teraz zamierza sięgnąć po Mistrzostwo Polski.

Cały załoga Auto Partner życzy powodzenia i trzyma kciuki za udany występ na Rajdzie Barbórka 2016.


Zobacz, jak wygląda jazda testowa Dominykasa Butvilasa za kierownicą Forda Fiesty R5.

09.12.2016

Auto Partner organizuje wsparcie dla Fundacji Cicha Nadzieja w Tychach

W sieci sprzedaży Auto Partner SA pojawił się nowy, unikatowy produkt – kalendarz biurkowy na 2017 rok pod tytułem „Pracownicy AP oczami dzieci”. W kalendarzu zostały wykorzystane zwycięskie prace dzieci pracowników AP, które brały udział w konkursie organizowanym z okazji dnia dziecka. Przychód ze sprzedaży w całości zostanie przekazany Fundacji Cicha Nadzieja, zajmującej się wsparciem działalności Szpitala Miejskiego w Tychach poprzez propagowanie zdrowego trybu życia, organizowanie szkoleń i bezpłatnych badań, zakup sprzętu oraz wspieranie najciężej chorych pacjentów.

Kalendarz dostępny jest w sprzedaży Auto Partner w kwocie 19,99 zł brutto pod indeksem KALENDARZ_AKCJA (Cennik dostawcyWyszukiwanie wg numerów„KALENDARZ_AKCJA”). Zakupu mogą dokonać wszyscy zainteresowani, zarówno klienci, jak i pracownicy.

Aby wejść na stronę internetową Fundacji Cicha Nadzieja kliknij tutaj.

07.12.2016

Nowa Filia AP SA Luboń

Z dniem 22.11.2016 roku została otwarta do Państwa dyspozycji nowa filia AP SA w Luboniu. Jest to kolejna filia firmy Auto Partner SA w Polsce. Nowo powstały oddział jest zgodny ze wszystkimi standardami firmy, a co najważniejsze posiada wykwalifikowaną obsługę, zawsze chętną do pomocy. Filia stawia sobie za priorytet rzetelną i szybką obsługę oraz wsparcie techniczne przez doświadczonych fachowców. Szeroka gama dostępnych marek/produktów pozwoli na szybką realizację Państwa zamówień.


Więcej informacji na stronach Auto Partner SA.

22.11.2016

Wszystko z jednej ręki: kompletny zestawy przegubów trójramiennych MEYLE ORIGINAL dla modeli VAG

Montaż części o takiej samej jakości jak części oryginalne upraszcza proces naprawy.

MEYLE oferuje sześć kompletnych zestawów przegubów trójramiennych z wysokiej jakości elementami mocującymi. Zestawy posiadają wszystkie komponenty niezbędne do przeprowadzenia montażu, w tym również wysoko wydajny smar. Smar ten został specjalnie opracowany aby mógł być z powodzeniem stosowany w przegubach trójramiennych. Zestawy MEYLE-ORIGINAL doskonale sprawdzają się w przypadku wymagających modeli VAG, a mechanikom pozwalają zaoszczędzić czas tracony na zamawianiu wszystkich części z osobna.


14.11.2016

VIP TO SKI – wyjedź na narty z Auto Partner SA

W listopadzie Auto Partner SA uruchomił nową długoterminową akcję promocyjną – VIP TO SKI 2017.

Jest to zimowa odsłona dobrze znanej promocji VIP TO TRIP, której finał – wyjazd szkoleniowy, zamiast na gorących plażach egzotycznych krajów, odbędzie się na ośnieżonych stokach austriackich Alp. Promocja skierowana jest do wszystkich klientów Auto Partner SA i polega na realizacji określonych targetów zakupowych  na konkretnych grupach produktowych. W trakcie czterech miesięcy  – od 1 listopada 2016 do 28 lutego 2017 roku – premiowane będą zakupy marek MaXgear, Bosch, Castrol, Continental ContiTech oraz Valeo. Każdy klient, który na tych markach osiągnie swój indywidualnie ustalony target zakupowy zostanie zaproszony na niezapomniany wyjazd narciarsko-szkoleniowy do Austrii. Wyjazd odbędzie się w marcu 2017 roku, a jego celem będzie samo serce Tyrolu – piękny i tętniący życiem Innsbruck. Noclegi zorganizowane będą w ekskluzywnym hotelu w centrum miasta, skąd codzienne zapewnione będą transfery na okoliczne stoki narciarskie. A tam – białe szaleństwo na doskonale przygotowanych trasach pod okiem profesjonalnych instruktorów narciarstwa. Nie zabraknie również cennych szkoleń technicznych i produktowych podczas wyjazdu, jak i innych atrakcji przewidzianych przez Organizatora.

Dla wszystkich klientów została uruchomiona specjalna platforma viptoski.pl, gdzie będzie można zobaczyć swój indywidualnie określony target zakupowy, a także na bieżąco śledzić postępy w jego realizacji. Aby zalogować się na platformie należy użyć danych do logowania z platformy promocje.auto-partner.pl.

Jeżeli i Ty chcesz przystąpić do promocji VIP TO SKI 2017 skontaktuj się z najbliższym oddziałem Auto Partner SA, gdzie uzyskasz szczegółowe informacje na temat uczestnictwa.

 

14.11.2016

Filtruj nagrody

Każdy klient, który dokona zakupów na asortymencie MANN-FILTER o określonych kwotach otrzyma nagrodę:

■ Zakup powyżej 15 000 zł netto – wózek narzędziowy 193 elementów (U621757),
■ zakup powyżej 10 000 zł netto – wózek narzędziowy 111 elementów UNIOR (U624141),
■ zakup powyżej   5 000 zł netto – zestaw wkrętaków 28 szt na wkładce SOS (U621396),
■ zakup powyżej   2 500 zł netto – klikowy klucz dynamometryczny 1/2″ 35-350NM (U615488),
■ zakup powyżej   1 500 zł netto – softshell MANN,
■ zakup powyżej   1 000 zł netto – kombinezon warsztatowy Mann & AP.

Okres trwania promocji: 10.11.2016 r. – 31.01.2017 r. lub do wyczerpania nagród promocyjnych.

 

Zobacz ulotkę

Więcej informacji na stronach Auto Partner SA.

10.11.2016

Nowość w ofercie Auto Partner SA - BM Catalysts

Z przyjemnością informujemy, że oferta Auto Partner SA została rozszerzona o kolejnego dostawcę elementów układów wydechowych - BM Catalysts.

Firma BM Catalysts specjalizuje się w produkcji filtrów cząstek stałych, katalizatorów oraz rur kolektorowych i jest największą niezależną fabryką tych produktów w Europie.

Bardzo istotny jest fakt, że większość referencji BM zawiera niezbędny zestaw montażowy, który ułatwi proces wymiany oraz da gwarancję niezawodnego montażu.

21.10.2016

DRIVER’S BEST FRIEND: Odświeżony wygląd marki MEYLE

Na tegorocznych targach Automechanika we Frankfurcie MEYLE zachwyciło wszystkich nowym, odświeżonym wyglądem marki. Jako część kampanii logo MEYLE zostało odmienione, a całej marce nadano nowoczesny wygląd. Nowym sloganem stało się hasło „Driver’s best Friend” (najlepszy przyjaciel kierowcy), które oddaje misję firmy, czyli produkcję wyjątkowo wytrzymałych części zamiennych, dzięki którym kierowcy na całym świecie mogą w pełni cieszyć się swobodą mobilności.

Opracowywanie rozwiązań spełniających oczekiwania klientów końcowych jest celem nadrzędnym dostawcy. Wprowadzając linie produktowe „MEYLE-ORIGINAL”, „MEYLE-PD” oraz „MEYLE-HD” wygląd marki MEYLE stał się bardziej spójny i łatwiejszy w odbiorze dla klientów warsztatowych i sprzedawców hurtowych.

19.10.2016

Wybrany asortyment jesienno-zimowy – katalog produktów Auto Partner SA

We wszystkich filiach Auto Partner dostępny jest już aktualny katalog „Wybrany asortyment jesienno-zimowy – katalog produktów Auto Partner SA”.

Katalog ma charakter bardzo uniwersalny – znalazły się w nim wyselekcjonowane produkty, które pozwolą klientom zapoznać się z rozpiętością asortymentu AP w danych podgrupach, takich jak oferta zimowa, oferta warsztatowa, kosmetyka samochodowa, akumulatory, oleje hydrauliczne, oleje silnikowe i przekładniowe, oświetlenie oraz gaśnice i inne. Ponadto, można w nim znaleźć instrukcję wyszukiwania produktów w katalogu on-line: www.katalogczesci.pl (Integra).

Katalog dostępny jest również w wersji PDF – do pobrania tutaj.

18.10.2016

Promocja Brumm

Do zakupu 3 sztuk skrobaczek ze szczotką (75 cm) do szyb, otrzymasz środek do ochrony uszczelek 150 ml.

Indeks: ACBRZESSKR

Aerozol Brumm zabezpiecza wszystkie elementy gumowe oraz te wytworzone z  tworzyw sztucznych. Skutecznie ochrania uszczelki przed sklejaniem i zamarzaniem. Przywróci oryginalny blask elementom gumowym.

Zestaw dostępny do wyczerpania zapasów promocyjnych.


Zobacz ulotkę

Więcej informacji na stronach Auto Partner SA.

10.10.2016

Liqui Moly 5L + dodatek

Za zakup objętego Promocją oleju Liqui Moly, otrzymasz w czasie trwania promocji określony dodatek Liqui Moly!

 

Pakiety promocyjne dostępne pod indeksami:

■ LM2316 PROMOCJA - OLEJ LIQUI MOLY 5W30 5L TOP TEC 4600 + LM2671 ŚRODEK PRZECIW WYCIEKOM OLEJU Z SILNIKA 300ML;

■ LM2324 PROMOCJA - OLEJ LIQUI MOLY 5W30 5L TOP TEC 4300 + LM2185 ŚRODEK DO COMMON RAIL 250ML;

■ LM9511 PROMOCJA - OLEJ LIQUI MOLY 5W40 5L TOP TEC 4100 + LM2650 ŚRODEK DO OCHRONY DPF 250ML.

 

Akcja promocyjna trwa do wyczerpania zapasów promocyjnych.

 

Zobacz ulotkę

Więcej informacji na stronach Auto Partner SA.

01.10.2016

Nowa Filia AP SA Wadowice

Z dniem 26.09.2016 roku została otwarta do Państwa dyspozycji nowa filia AP SA w Wadowicach. Jest to kolejna filia firmy Auto Partner SA w Polsce. Nowo powstały oddział jest zgodny ze wszystkimi standardami firmy, a co najważniejsze posiada wykwalifikowaną obsługę, zawsze chętną do pomocy. Filia stawia sobie za priorytet rzetelną i szybką obsługę oraz wsparcie techniczne przez doświadczonych fachowców. Szeroka gama dostępnych marek/produktów pozwoli na szybką realizację Państwa zamówień.


Więcej informacji na stronach Auto Partner SA.

26.09.2016

Nowa Filia AP SA Bochnia

Z dniem 26.09.2016 roku została otwarta do Państwa dyspozycji nowa filia AP SA w Bochni. Jest to kolejna filia firmy Auto Partner SA w Polsce. Nowo powstały oddział jest zgodny ze wszystkimi standardami firmy, a co najważniejsze posiada wykwalifikowaną obsługę, zawsze chętną do pomocy. Filia stawia sobie za priorytet rzetelną i szybką obsługę oraz wsparcie techniczne przez doświadczonych fachowców. Szeroka gama dostępnych marek/produktów pozwoli na szybką realizację Państwa zamówień.


Więcej informacji na stronach Auto Partner SA.

26.09.2016

Nowa Filia AP SA Kraków Modlniczka

Z dniem 21.09.2016 roku została otwarta do Państwa dyspozycji nowa filia AP SA Kraków Modlniczka. Jest to kolejna filia firmy Auto Partner SA w Polsce. Nowo powstały oddział jest zgodny ze wszystkimi standardami firmy, a co najważniejsze posiada wykwalifikowaną obsługę, zawsze chętną do pomocy. Filia stawia sobie za priorytet rzetelną i szybką obsługę oraz wsparcie techniczne przez doświadczonych fachowców. Szeroka gama dostępnych marek/produktów pozwoli na szybką realizację Państwa zamówień.


Więcej informacji na stronach Auto Partner SA.

21.09.2016

AP EXPERT 2016 rozstrzygnięty!

W miniony weekend 125 uczestników rywalizowało przez 3 dni w Kielcach o miano Wybitnego Wśród Ekspertów w konkursie AP EXPERT 2016. Laureatem został Kamil Pocheć, który wykazał się niespotykaną wiedzą teoretyczną, jak i najsprawniej poradził sobie z zadaniami praktycznymi. W nagrodę, poza prestiżowym tytułem, jego firma otrzymała także samochód osobowy Audi A4 Limousine.


Więcej informacji na stronie Auto Partner SA.

19.09.2016

MaXgear rozszerza ofertę tarcz powlekanych

Informujemy, iż oferta tarcz hamulcowych MaXgear pokrytych powłoka antykorozyjną uległa znacznemu rozszerzeniu. W ciągłej sprzedaży znajduje się już niemal 200 referencji a prace nad kolejnymi nowościami ciągle trwają.

Poniżej kilka słów na temat tego produktu.

Dla właściciela pojazdu tarcze hamulcowe MAX to przede wszystkim znacznie lepsza estetyka o docenią użytkownicy felg aluminiowych. Pokrycie tarczy specjalną powłoką, tzw. „coating”, doskonale chroni ją przed rdzewieniem w miejscach, w których nie musi ona współpracować z klockiem hamulcowym.

Dla wykonującego naprawę niewątpliwą zaletą wynikającą ze stosowania tarcz powlekanych jest szybszy montaż – nie jest konieczne usuwanie oleju ochronnego, którym pokryte muszą być zwykłe tarcze. Eliminuje to potrzebę używania środków odtłuszczających, co ma przełożenie na obniżenie kosztów wymiany.

Zobacz ulotkę


Wyłącznym dystrybutorem produktów MaXgear w Polsce jest Auto Partner SA.

Więcej informacji na temat produktów MaXgear na stronie www.maxgear.pl.

14.09.2016

Nowa Filia AP SA Zawiercie

Z dniem 12.09.2016 roku została otwarta do Państwa dyspozycji nowa filia AP SA w Zawierciu. Jest to kolejna filia firmy Auto Partner SA w Polsce. Nowo powstały oddział jest zgodny ze wszystkimi standardami firmy, a co najważniejsze posiada wykwalifikowaną obsługę, zawsze chętną do pomocy. Filia stawia sobie za priorytet rzetelną i szybką obsługę oraz wsparcie techniczne przez doświadczonych fachowców. Szeroka gama dostępnych marek/produktów pozwoli na szybką realizację Państwa zamówień.


Więcej informacji na stronach Auto Partner SA.

12.09.2016

Nowa lokalizacja AP SA w Olsztynie

Z dniem 01.08.2016 roku została otwarta do Państwa dyspozycji nowa lokalizacja filii AP SA w Olsztynie.

Przygotowaliśmy większą od dotychczasowej powierzchnię magazynową. Pozwoli to nam na poszerzenie oferty oraz zwiększenie dostępności produktów.


Od dziś zapraszamy już pod nowy adres:

Aleja Marszałka J. Piłsudskiego 75A

10-460 Olsztyn

tel. 89 555 22 60

05.09.2016

Promocja 5+1 - litr oleju GRATIS

Kupując 5-litrowe opakowanie oleju biorącego udział w promocji, dostaniesz kolejny litr takiego samego oleju gratis!

Promocją objęte są następujące oleje marki Liqui Moly:
■ LM2184P - OLEJ LIQUI MOLY 10W40 5L + 1L GRATIS / MOS2 LEICHTLAUF SUPER<br />
■ LM9511P - OLEJ LIQUI MOLY 5W40 5L + 1L GRATIS TOP TEC 4100 / 505.01 DO DPF<br />
■ LM8973P - OLEJ LIQUI MOLY 5W30 5L+ 1L GRATIS TOP TEC 4200 / 507.00 / VW DPF / POMPOWTRYSK.</p>

Akcja promocyjna trwa do wyczerpania zapasów promocyjnych.


Zobacz ulotkę

Więcej informacji na stronach Auto Partner SA.

01.09.2016

Nowa Filia AP SA Piotrków Trybunalski

Z dniem 08.08.2016 roku została otwarta do Państwa dyspozycji nowa filia AP SA w Piotrkowie Trybunalskim. Jest to kolejna filia firmy Auto Partner SA w Polsce. Nowo powstały oddział jest zgodny ze wszystkimi standardami firmy, a co najważniejsze posiada wykwalifikowaną obsługę, zawsze chętną do pomocy. Filia stawia sobie za priorytet rzetelną i szybką obsługę oraz wsparcie techniczne przez doświadczonych fachowców. Szeroka gama dostępnych marek/produktów pozwoli na szybką realizację Państwa zamówień.


Więcej informacji na stronach Auto Partner SA.

08.08.2016

Nowa lokalizacja AP SA w Gdańsku

Z dniem 01.08.2016 roku została otwarta do Państwa dyspozycji nowa lokalizacja filii AP SA w Gdańsku.

Przygotowaliśmy dwukrotnie większą od dotychczasowej powierzchnię magazynową. Pozwoli to nam na poszerzenie oferty oraz zwiększenie dostępności produktów.


Od dziś zapraszamy już pod nowy adres:

Ul. Magnacka 13

80-180 Gdańsk Kowale

Tel. 58 888 20 24

01.08.2016

Części do samochodów azjatyckich i amerykańskich w Auto Partner SA

Przegląd oferty Auto Partner SA części zamiennych do samochodów azjatyckich i amerykańskich.

Ponad 7 770 części wprowadzonych w roku 2016 o zastosowaniu w markach takich jak: Daihatsu, Honda, Mazda, Mitsubishi, Subaru, Suzuki, Toyota, Kia, Hyundai, Chevrolet, Cadillac, Chrysler, Jeep, Land Rover.

Blisko 49 300 referencji do samochodów azjatyckich i amerykańskich w całej ofercie Auto Partner SA!

Zobacz ulotkę lub pobierz nasz katalog już teraz.

26.07.2016

Nowa wersja 5.1

Dodano:

- czasy dostaw towaru,

- automatyczne domawianie w Polsce,

- mozliwość wyboru rodzaju dokumentu


Pobierz instrukcje

21.07.2016

Nowość w ofercie Auto Partner SA – produkty marki RYMEC

W połowie lipca Auto Partner SA poszerzył swoją ofertę, tym razem o produkty brytyjskiego producenta  sprzęgieł – RYMEC. Marka RYMEC to 30 lat doświadczenia w dziedzinie przeniesienia napędu, posiada certyfikaty ISO 9001 oraz ISO 14001, a wszystkie sprzęgła objęte są gwarancją na 3 lata. Wysokiej jakości części produkowane są zgodnie ze specyfikacją oryginalnego wyposażenia, a ich niezawodność i osiągi potwierdzone zostały wieloma testami. Warto nadmienić, że firma RYMEC jest dostawcą części dla rynkowych potentatów w dziedzinie napędu. W Polsce Auto Partner SA jest wyłącznym dystrybutorem producenta, a pod koniec sierpnia oferta będzie obejmowała już około 400 referencji.

Oferta marki RYMEC obejmuje:
- zestawy sprzęgła z kołem zamachowym,
- zestawy sprzęgła 3-częściowe,
- zestawy sprzęgła 2-częściowe,
- wysprzęgliki,
- łożyska oporowe.


Zobacz więcej na www.rymec.com

21.07.2016

Nowa Filia AP SA Pruszcz Gdański

Z dniem 13.07.2016 roku została otwarta do Państwa dyspozycji nowa filia AP SA w Pruszczu Gdańskim. Jest to kolejna filia firmy Auto Partner SA w Polsce. Nowo powstały oddział jest zgodny ze wszystkimi standardami firmy, a co najważniejsze posiada wykwalifikowaną obsługę, zawsze chętną do pomocy. Filia stawia sobie za priorytet rzetelną i szybką obsługę oraz wsparcie techniczne przez doświadczonych fachowców. Szeroka gama dostępnych marek/produktów pozwoli na szybką realizację Państwa zamówień.


Więcej informacji na stronach Auto Partner SA.

13.07.2016

Nowa Filia AP SA Mielec

Z dniem 11.07.2016 roku została otwarta do Państwa dyspozycji nowa filia AP SA w Mielcu. Jest to kolejna filia firmy Auto Partner SA w Polsce. Nowo powstały oddział jest zgodny ze wszystkimi standardami firmy, a co najważniejsze posiada wykwalifikowaną obsługę, zawsze chętną do pomocy. Filia stawia sobie za priorytet rzetelną i szybką obsługę oraz wsparcie techniczne przez doświadczonych fachowców. Szeroka gama dostępnych marek/produktów pozwoli na szybką realizację Państwa zamówień.


Więcej informacji na stronach Auto Partner SA.

11.07.2016

Nowa Filia AP SA Bytom

Z dniem 04.07.2016 roku została otwarta do Państwa dyspozycji nowa filia AP SA w Bytomiu. Jest to kolejna filia firmy Auto Partner SA w Polsce. Nowo powstały oddział jest zgodny ze wszystkimi standardami firmy, a co najważniejsze posiada wykwalifikowaną obsługę, zawsze chętną do pomocy. Filia stawia sobie za priorytet rzetelną i szybką obsługę oraz wsparcie techniczne przez doświadczonych fachowców. Szeroka gama dostępnych marek/produktów pozwoli na szybką realizację Państwa zamówień.


Więcej informacji na stronach Auto Partner SA.

04.07.2016

Auto Partner S.A. solidnym pracodawcą roku!

Z wielką przyjemnością informujemy, że firma Auto Partner S.A. pozytywnie przeszła weryfikację w projekcie Solidny Pracodawca Roku w kategorii ogólnopolskiej. Na podstawie wielu wystandaryzowanych kryteriów, m.in. zapewnianie ścieżki kariery i szkoleń, atrakcyjny system motywacyjny, przestrzeganie prawa pracy i przepisów BHP, zapewnienie odpowiednich warunków pracy oraz warunków socjalnych, a także terminowość wypłat i społeczna odpowiedzialność firmy,  kapituła programu wyłania laureata. Nagroda stanowi potwierdzenie rzetelności działania firmy oraz odpowiedzialnej polityki personalnej. Daje obraz przedsiębiorstwa, które stwarza możliwość rozwoju zawodowego swoich pracowników, dba o zadowalające warunki pracy, a także dobre i spokojne relacje wśród zatrudnionych. Tytuł Solidny Pracodawca Roku potwierdza, że firma Auto Partner S.A. jest atrakcyjnym i pewnym miejscem pracy.

 

Zobacz certyfikat

29.06.2016

MaXgear wprowadza do oferty 1200 referencji tarcz typu tuning

Temat perforowanych tarcz hamulcowych z roku na rok staje się coraz bardziej popularny wśród polskich użytkowników pojazdów. MaXgear posiada w swojej ofercie odpowiedni do wymagań rynku produkt – tarcze MaXgear Sport. Aktualnie oferta obejmuje 1200 referencji, a tarcze do najbardziej popularnych zastosowań znajdują się bezpośrednio na stanie w Auto Partner SA.

Tarcze MaXgear sport zapewniają niewątpliwie ciekawy efekt stylizacyjny, jednak najważniejsze jest to, czego na pierwszy rzut oka nie widać. Wyraźne skrócenie drogi hamowania, efektywniejsze odprowadzenie zanieczyszczeń i gazów, szybsza reakcja na wciśnięcie pedału hamulca oraz poprawa chłodzenia – to główne zalety wynikające z ich zastosowania.

Tarcze MaXgear Sport stanową świetną alternatywę dla typowych tarcz hamulcowych i dają wyraźną poprawę skuteczności i komfortu hamowania, przez co znacznie poprawiają bezpieczeństwo jazdy.

Należy zaznaczyć, że umiejscowienie nacięć i otworów nie jest przypadkowe, a ich wykonanie odbywa się na profesjonalnych obrabiarkach numerycznych. Dodatkowo każda tarcza po odróbce poddana jest ponownemu procesowi wyważenia.

Tarcze te nie wymagają zastosowania żadnych specjalnych klocków hamulcowych, a procedura ich montażu jest praktycznie taka sama jak w przypadku standardowych tarcz, za wyjątkiem konieczności zidentyfikowania strony montażu.

 

Zobacz ulotkę


Wyłącznym dystrybutorem produktów MaXgear w Polsce jest Auto Partner SA.

Więcej informacji na temat produktów MaXgear znajduje się na stronie www.maxgear.pl.

 

 

28.06.2016

Debiut giełdowy Auto Partner S.A.

W dniu 6 czerwca odbył się oficjalny debiut giełdowy firmy Auto Partner S.A. Tym samym firma stała się 488. spółką notowaną na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych i dziewiątą debiutującą w tym roku.

Biorąc pod uwagę 23-letnią historię firmy i fakt, iż stawia ona na swoich pracowników, podczas uroczystości nie mogło zabraknąć przedstawicieli firmy różnego szczebla. Podczas symbolicznego uderzenia w dzwon giełdowy Prezesowi towarzyszyli dyrektorzy oraz kierownicy, w równiej mierze odpowiedzialni za sukces Auto Partner. W końcu „gramy do jednej bramki” – skomentował Aleksander Górecki.

Po otrzymaniu tradycyjnej statuetki byka, Prezes wygłosił przemowę, w której podkreślił wagę tego wydarzenia, ale również zaznaczył, że sukces nie byłby pełen, gdyby nie pracownicy firmy. Nakreślił również jak wyglądają plany na przyszłość – „Zrobiliśmy dzisiaj niezwykle istotny krok na drodze do dalszego rozwoju i jesteśmy w stanie ten rozwój zdecydowanie przyspieszyć”.


Zobacz relację z wydarzenia

09.06.2016

„Katalog klimatyzacji” teraz w wersji drukowanej dostępny we wszystkich filiach Auto Partner SA

Auto Partner SA przygotował dla swoich klientów katalog z ofertą klimatyzacji w wersji drukowanej. W obszernym wydaniu przedstawiony został asortyment części i akcesoriów do układów klimatyzacji, urządzeń warsztatowych przeznaczonych do serwisowania, obsługi i diagnostyki instalacji klimatyzacji oraz pomocne artykuły z tej dziedziny. Celem katalogu jest zapoznanie klientów z ofertą Auto Partner w zakresie klimatyzacji oraz pomoc w znalezieniu trudno dostępnych produktów.

Katalog dostępny jest również w wersji PDF – do pobrania ze strony Auto Partner SA pod linkiem.

24.05.2016

Nowa Filia AP SA Garwolin

Z dniem 16.05.2016 roku została otwarta do Państwa dyspozycji nowa filia AP SA w Garwolinie. Jest to kolejna filia firmy Auto Partner SA w Polsce. Nowo powstały oddział jest zgodny ze wszystkimi standardami firmy, a co najważniejsze posiada wykwalifikowaną obsługę, zawsze chętną do pomocy. Filia stawia sobie za priorytet rzetelną i szybką obsługę oraz wsparcie techniczne przez doświadczonych fachowców. Szeroka gama dostępnych marek/produktów pozwoli na szybką realizację Państwa zamówień.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronach Auto Partner SA.

16.05.2016

Stawiamy na rozwój! Nowa strona internetowa Auto Partner SA

W ramach dalszego intensywnego rozwoju Auto Partner SA oddajemy do użytku dla swoich Klientów i sympatyków nową odsłonę strony internetowej spółki.

Każdego miesiąca zdobywamy nowych Klientów i współpracujemy z coraz większą liczbą producentów z całego świata powiększając swoją ofertę.

Zapraszamy do zapoznania się z www.auto-partner.pl!

Strona internetowa spełnia współczesne standardy oraz jest w pełni responsywna (RWD) – co oznacza, że jej wygląd i układ będzie dostosowywał się automatycznie do rozmiaru okna urządzenia (monitor, tablet, telefon, itd.).

Wierzymy, że jej układ przypadnie do gustu, a odszukiwanie potrzebnych informacji na temat naszej firmy będzie łatwiejsze.

Bardziej przejrzysta, dynamiczna oraz rozbudowana w podstrony będzie stanowić jakościową wizytówkę firmy, a zarazem będzie wyczerpującym źródłem informacji o Auto Partner SA.

 

05.05.2016

Nowa filia AP SA Chełm

Z dniem 25.04.2016 roku została otwarta do Państwa dyspozycji nowa filia AP SA w Chełmie. Jest to kolejna filia firmy Auto Partner SA w Polsce. Nowo powstały oddział jest zgodny ze wszystkimi standardami firmy, a co najważniejsze posiada wykwalifikowaną obsługę, zawsze chętną do pomocy. Filia stawia sobie za priorytet rzetelną i szybką obsługę oraz wsparcie techniczne przez doświadczonych fachowców. Szeroka gama dostępnych marek/produktów pozwoli na szybką realizację Państwa zamówień.


Więcej informacji na stronach Auto Partner SA.

25.04.2016

Nowość w ofercie Auto Partner SA - AJUSA

Zgodnie z zapowiedziami, Auto Partner SA kontynuuje ofensywę produktową i wprowadza do swojej oferty produkty kolejnego dużego dostawcy – hiszpańskiego producenta AJUSA.

Powodem nawiązania współpracy pomiędzy AP SA i AJUSA jest szerokość oferty dostawcy, a także pozycja dystrybutora na rynku samochodowych części zamiennych. Jak zawsze Auto Partner SA chce zaoferować swoim Klientom dostępność do wysokiej jakości produktów, zapewniając jednocześnie maksymalne możliwe pokrycie parku pojazdów. Wraz z wprowadzeniem do swojej oferty produktów AJUSA, na magazynach Auto Partner znalazło się łącznie ponad 2,5 tys. unikatowych referencji, a z czasem asortyment będzie systematycznie poszerzany.

Do oferty marki AJUSA należą:

  •   • uszczelki płaskie oraz zestawy uszczelek,,
  •   • uszczelniacze i simmeringi,
  •   • zestawy montażowe turbosprężarek,,
  •   • śruby głowicy,
  •   • przewody smarowania turbosprężarek.

Zobacz ulotkę

15.04.2016

Nowość w ofercie Auto Partner SA – klocki hamulcowe Quaro!

Quaro to na rynku polskim nowa marka klasy premium, która posiada w swojej ofercie 430 referencji klocków hamulcowych do samochodów rynku europejskiego i azjatyckiego.

 

    → produkowane z najwyższej jakości materiałów

    → posiadają wysoki współczynnik tarcia

    → skracają drogę hamowania

    → zapewniają wydłużoną żywotność

 

Klocki hamulcowe Quaro gwarantują maksymalne bezpieczeństwo i niezawodność hamowania nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach!

Pełna oferta klocków hamulcowych Quaro na stronie www.quaro-parts.com

Wyłącznym dystrybutorem klocków hamulcowych Quaro w Polsce jest Auto Partner SA.

 

Więcej informacji na stronach Auto Partner SA.

15.04.2016

Asortyment motocyklowy w ofercie AP

Rozpoznając potrzeby naszych Klientów, poszerzyliśmy ofertę o części zamienne do motocykli, skuterów oraz ATV. Od początku miesiąca dostępne w sprzedaży są: akumulatory, elementy układu hamulcowego i układu przeniesienia napędu, elementy nadwozia i zawieszenia, części do skuterów, a także opony i dętki do skuterów.

W asortymencie popularnych marek można znaleźć między innymi: MaXgear,  Meteor, MotoBatt, EBC, DID, SunStar, Centauro, Union Rubber, Renner, RMS, VICMA.


Więcej informacji na stronie www.auto-partner.pl, u przedstawicieli handlowych oraz w oddziałach Auto Partner SA.

05.04.2016

Produkty marki Blue Print w Ofercie Auto Partner SA

Wraz z początkiem nowego sezonu Auto Partner SA wprowadził do swojej oferty szeroką gamę produktów marki Blue Print do samochodów azjatyckich i amerykańskich. Nowa linia ma stanowić jeden z filarów oferty AP, dlatego już teraz na magazynach znalazło się łącznie ponad 5 tys. referencji, gwarantujących szerokie pokrycie parku samochodowego. Sukcesywnie wprowadzane będą kolejne referencje, mające zaspokoić nawet najbardziej unikatowe potrzeby Klientów.

Do asortymentu marki Blue Print należą:

·  filtry paliwowe, oleju, powietrza, kabinowe,

·  komponenty układu hamulcowego,

·  podzespoły elektryki i elektroniki,

·  części układu hamulcowego,

·  części układu przeniesienia napędu,

·  części układu zawieszenia,

·  części układu napędu rozrządu.


Zobacz Ulotkę

01.04.2016

Procedury wymiany oleju ATF - RAVENOL na Q2

W związku z kontynuacją akcji informacyjnej, w ramach której do wybranych produktów ATF dodawane są profesjonalne instrukcje serwisu olejowego automatycznej skrzyni biegów – na drugi kwartał procedury dodawane są do kolejnych produktów:

- T-IV Fluid;
- DCT/DSG;
- CVT Fluid;
- 5/4 HP Fluid;

 
Będą one dodawane do produktów w pojemności 4L, 10L, 20L, 60L, czyli do indeksów:
 
RAV/ATF/T-IV/FLUID/4
RAV/ATF/T-IV/FLUID10
RAV/ATF/T-IV/FLUID20
RAV/ATF/T-IV/FLUID60

RAV DCT/DSG FLUIDE/4
RAV DCT/DSG FLUIDE10
RAV DCT/DSG FLUIDE20
RAV DCT/DSG FLUIDE60

RAV/CVT/FLUID/4L
RAV/CVT/FLUID/10L
RAV/CVT/FLUID/20L
RAV/CVT/FLUID/60L

RAVATF5/4 HP/FLUID4
RAVATF/5/4HP/FLUID10
RAVATF/5/4HP/FLUID20
RAVATF/5/4HP/FLUID60


Pobierz Plakat

23.03.2016

MEYLE włączyło do oferty ponad 100 nowych poduszek silnika

 Kontrolowana jakość materiałów zapewnia dłuższą żywotność części odpowiadających za bezpieczeństwo jazdy.
 Wideo przedstawia zalety poduszek silnika MEYLE

Aby warsztaty mogły stale oferować swoim klientom wysokiej jakości części zamienne, firma Wulf Gaertner Autoparts AG ciągle rozbudowuje swój asortyment. Włączenie do oferty ponad 100 nowych poduszek silnika MEYLE pozwoliło znacznie poszerzyć pokrycie rynku w tym segmencie.

Inżynierowie MEYLE radzą, aby do rutynowych badań samochodu włączyć także badanie poduszki silnika. Uszkodzoną poduszkę silnika można rozpoznać po pęknięciach na gumie, odpryskach metalu lub – w przypadku poduszek hydraulicznych silnika – także po wyciekach. Gdy zostanie stwierdzone uszkodzenie poduszki silnika i poduszka zostanie prawidłowo wymieniona, klient od razu odczuje różnicę. Samochód po naprawie wyraźnie lepiej zachowuje się podczas jazdy i daje większe poczucie komfortu.

Obciążenie silnika, silne drgania i częste wahania temperatury otoczenia i temperatury pracy silnika prowadzą do tego, że poduszki silnika często przedwcześnie się zużywają. W następstwie tego samochód niestabilnie się prowadzi i daje zmniejszony komfort jazdy. Dlatego też firma Wulf Gaertner Autoparts ponownie rozszerzyła swój asortyment poduszek silnika MEYLE, a niezależne warsztaty samochodowe mogą dzięki temu wyposażyć łącznie ponad 173 milionów pojazdów w Europie. Aby mimo wysokich obciążeń statycznych, dynamicznych i termicznych zapewnić długą żywotność poduszek silnika MEYLE, przy produkcji tych części zwraca się szczególną uwagę na wysoką jakość wykorzystywanych materiałów. Zastosowane materiały są dobierane specjalnie do każdego pojazdu i podlegają ścisłym kontrolom jakościowym – od stadium konstrukcji po gotowy produkt.

Aby warsztaty mogły przekazać swoim klientom poduszki silnika MEYLE bardzo wysokiej jakości i o długiej żywotności, na kanale „MEYLE TV“ został zamieszczony nowy film poświęcony temu tematowi. W przystępny sposób wyjaśnia się w nim, jakim obciążeniom podlega ta część oraz jakie to może mieć konsekwencje. Na podstawie różnych testów (statycznego testu osiadania pod działaniem wysokiej temperatury oraz testu dynamicznego) na filmie demonstrowana jest wysoka jakość części.

Wyłącznym dystrybutorem marki MEYLE w Polsce jest Auto Partner SA.

 

Więcej informacji na stronach Auto Partner SA.

23.03.2016

Auto Partner SA sponsorem Zespołu Rajdowego TVN Turbo

Z przyjemnością informujemy, że w mijającym miesiącu Auto Partner SA rozpoczął współpracę w zakresie sponsoringu z rajdowym zespołem TVN Turbo, do którego należą: kierowca – Dagmara Kowalczyk, na co dzień dziennikarka TVN i TVN Turbo, oraz pilot – Roman Popławski, doskonały nawigator i mechanik. Do niewątpliwych sukcesów zespołu zaliczyć można między innymi udział w jednym z najtrudniejszych rajdów przeprawowych na świecie – Rainforest Challenge, cechującym się wysokimi temperaturami (sięgającymi 40 stopni Celsjusza), dużą wilgotnością oraz niezliczonymi błotnymi (i nie tylko) pułapkami. Dagmara Kowalczyk to pierwsza Polka i druga Europejka, która pokonała Rainforest Challenge za kierownicą. Zajęcie 16. miejsca na 37 załóg było szeroko komentowane, m.in. w telewizji TVN czy TVN Turbo. Istotnym sukcesem w 2015 roku było również zajęcie miejsca na podium jednego z najtrudniejszych rajdów off-road`owych w Polsce – Polskiej Lidze Terenowej.

Rok 2016 załoga TVN Turbo rozpoczęła od zdobycia trzeciego miejsca na podium rajdu „Lady in Red”, który organizowany jest co roku z okazji Dnia Kobiet, a jego nazwa nie powinna nikogo zmylić. Cały rok 2016 zapowiada się bardzo ambitnie, gdyż zawodnicy planują start w rajdach „MUTT” Gliwice, 24 H Off-road Mud Marathon, Puchar Polski, Bałtowskie Bezdroża oraz dwóch zagranicznych off-roadowych przeprawach. Będzie to możliwe również dzięki wsparciu Auto Partner SA oraz pozostałych sponsorów.

15.03.2016

MEYLE niemal podwaja asortyment w ofercie zestawów szczęk hamulcowych

• Prosty i komfortowy montaż zestawów MEYLE.  
• Rozszerzenie oferty dla wielu nowych zastosowań.

Hamburg, 23 lutego 2016 r. Firma Wulf Gaertner Autoparts AG uzupełniła swoją ofertę wstępnie zmontowanych, gotowych do użycia zestawów szczęk hamulcowych o 30 nowych zestawów. Tym samym asortyment zestawów szczęk hamulcowych został niemal podwojony. Niezależne warsztaty mogą od zaraz sięgać po wstępnie zmontowane zestawy dla wielu dalszych zastosowań.

Prawidłowo działające hamulce mają ogromne znaczenie dla bezpieczeństwa, szczególnie zimą, na śliskich drogach i w niskich temperaturach. Wymianę zużytych szczęk hamulcowych można porównać do układania puzzli – duża ilość pojedynczych części, m.in. sprężyny, szczęki i elementy napinające, powoduje, że wymiana jest czasochłonna i frustrująca. Aby temu zaradzić, producent z Hamburga rozszerzył swój asortyment wstępnie zmontowanych zestawów szczęk hamulcowych o 30 kolejnych referencji, mających zastosowanie w pojazdach z Europy Środkowej. Dzięki temu warsztaty otrzymują gotowe rozwiązanie do nieskomplikowanej i szybkiej naprawy – jeden zestaw szczęk hamulcowych MEYLE zawiera od razu wszystkie części. Nadal dostępny jest klasyczny wariant zestawów szczęk hamulcowych MEYLE. W tym zestawie szczęki hamulcowe nie są, co prawda, wstępnie zmontowane, jednak dostarczane są ze wszystkimi elementami koniecznymi do przeprowadzenia fachowej naprawy. Wszystkie szczęki hamulcowe są testowane, zatwierdzone i oznakowane zgodnie ze standardem ECE R90. 

Wyłącznym dystrybutorem marki MEYLE w Polsce jest Auto Partner SA.


Więcej informacji na stronach Auto Partner SA.

 

04.03.2016

Auto Partner SA autoryzowanym ambasadorem marki Castrol

Miło nam poinformować, iż po konsolidacji struktur oraz optymalizacji ilości dystrybutorów marki Castrol w Europie, Auto Partner SA stał się jednym z niewielu oficjalnych ambasadorów tej marki.

Reorganizacja systemu dystrybucji objęła wszystkie kraje europejskie i miała na celu wyłonienie dużych, stabilnych firm, aktywnie działających na krajowym rynku, mających swoją sieć klientów i partnerów.

Dzięki temu Auto Partner ma dostęp do pełnej oferty produktów Castrol oraz do szeregu różnorodnych narzędzi wsparcia marketingowego i sprzedażowego przeznaczonego dla swoich klientów.

01.03.2016

Bezpośrednia współpraca Auto Partner SA oraz NGK Spark Plug Europe GmbH

Z początkiem bieżącego roku Auto Partner SA oraz NGK Spark Plug Europe GmbH sfinalizowały rozmowy, mające na celu podjęcie przez oba podmioty bezpośredniej współpracy.

Ze strony NGK na pozytywną decyzję wpływ miały potencjał i dynamika wzrostu, a także rynkowy wizerunek AP SA. Z naszej strony z kolei – potencjalne korzyści wynikające ze współpracy z renomowanym i zaufanym dostawcą produktów najwyższej jakości, a związane z bezpośrednim dostępem do bazy wiedzy, szkoleń i centralnych akcji organizowanych przez NGK.

Choć produkty NGK obecne są w naszej ofercie już od dawna, teraz możliwe będzie przedstawienie Klientom szerszej oferty oraz zagwarantowanie możliwie najszybszej reakcji na ich potrzeby.

Wraz z nadchodzącym sezonem zapowiadamy przygotowanie akcji specjalnych oraz ofert promocyjnych, a wspólnie z NGK przeprowadzenie serii szkoleń produktowych, mających na celu poszerzenie wiedzy dotyczącej produktów NGK.

Więcej informacji na stronach Auto Partner SA.

09.02.2016

Nowa Filia AP SA Gdańsk 2

Z dniem 08.02.2016 roku została otwarta do Państwa dyspozycji druga filia AP SA w Gdańsku. Jest to kolejna filia firmy Auto Partner SA w Polsce. Nowo powstały oddział jest zgodny z wszystkimi standardami firmy, a co najważniejsze posiada wykwalifikowaną obsługę zawsze chętną do pomocy. Filia stawia sobie za priorytet rzetelną i szybką obsługę oraz wsparcie techniczne przez doświadczonych fachowców. Szeroka gama dostępnych marek/produktów pozwoli na szybką realizację Państwa zamówień.

Szczegółowe dane kontaktowe znajdziecie Państwo w zakładce Kontakt.

08.02.2016

Nowa Filia AP SA Szczecin 2

Z dniem 18.01.2016 roku została otwarta do Państwa dyspozycji druga filia AP SA w Szczecinie. Jest to kolejna filia firmy Auto Partner SA w Polsce. Nowo powstały oddział jest zgodny z wszystkimi standardami firmy, a co najważniejsze posiada wykwalifikowaną obsługę, zawsze chętną do pomocy. Filia stawia sobie za priorytet rzetelną i szybką obsługę oraz wsparcie techniczne przez doświadczonych fachowców. Szeroka gama dostępnych marek/produktów pozwoli na szybką realizację Państwa zamówień. Szczegółowe dane kontaktowe znajdziecie Państwo w zakładce Kontakt.

 

Więcej informacji na stronach Auto Partner SA.

18.01.2016

Auto Partner SA Firmą Roku!

W miniony weekend w hotelu Gromada w Warszawie odbyła się Wielka Gala „Polska Przedsiębiorczość”, podczas której zostali uhonorowani Laureaci projektów realizowanych w ramach Narodowego Programu Promocji Polska Przedsiębiorczość.

Firma Auto Partner SA otrzymała pierwsze miejsce oraz tytuł „Firma Roku 2015” w kategorii handel i dystrybucja. Tym samym, nasza firma została oficjalnie wyróżniona jako przedsiębiorstwo o najwyższym standardzie organizacji oraz dynamicznym rozwoju.

Nagroda jest dla nas o tyle cenna, gdyż potwierdza, że wybrany przez nas sposób zarządzania firmą oraz założenia dotyczące jej rozwoju były słuszne i przynoszą korzyści, które doceniane są również przez podmioty zewnętrzne.
 

Więcej informacji...

04.12.2015

Nowa Filia AP SA Sochaczew

W dniu 11.01.2016 roku została otwarta do Państwa dyspozycji nowa filia AP SA w Sochaczewie. Jest to kolejna filia firmy Auto Partner SA w Polsce. Nowo powstały oddział jest zgodny z wszystkimi standardami firmy, a co najważniejsze posiada wykwalifikowaną obsługę, zawsze chętną do pomocy. Filia stawia sobie za priorytet rzetelną i szybką obsługę oraz wsparcie techniczne przez doświadczonych fachowców. Szeroka gama dostępnych marek/produktów pozwoli na szybką realizację Państwa zamówień.

Szczegółowe dane kontaktowe znajdziecie Państwo w zakładce Kontakt.


Więcej informacji na stronach Auto Partner SA.

03.12.2015

Klocki FIRST Valeo


Klocki Valeo First w ofercie Auto Partner SA:

kody towarów zaczynają się prefiksem VAL30 …
grupa rabatowa VA2

02.12.2015

Platforma promocyjna AP SA - wszystkie akcje w jednym miejscu

Zapraszamy do korzystania z platformy internetowej, na której prezentowane będą wszystkie obowiązujące akcje promocyjne i oferty specjalne. Po zarejestrowaniu się na stronie www.promocje.auto-partner.pl, używając jednego loginu można uzyskać dostęp do informacji o wszystkich bieżących promocjach. Sprawdzić można m.in. regulaminy, informacje o nagrodach, osiągniętym wyniku oraz o ofertach specjalnych np. jednorazowych zakupach premiowanych gratisem.
15.11.2015

Nowa Filia AP SA Kłodzko

Z dniem 09.11.2015 roku została otwarta do Państwa dyspozycji nowa filia AP SA w Kłodzku. Jest to kolejna filia firmy Auto Partner SA w Polsce. Nowo powstały oddział jest zgodny z wszystkimi standardami firmy, a co najważniejsze posiada wykwalifikowaną obsługę, zawsze chętną do pomocy. Filia stawia sobie za priorytet rzetelną i szybką obsługę oraz wsparcie techniczne przez doświadczonych fachowców. Szeroka gama dostępnych marek/produktów pozwoli na szybką realizację Państwa zamówień. Szczegółowe dane kontaktowe znajdziecie Państwo w zakładce Kontakt.

Z okazji otwarcia naszego nowego oddziału przygotowaliśmy dla Państwa promocję, której szczegóły znajdziecie Państwo odwiedzając naszą filię oraz na ulotce i w regulaminie.


Więcej informacji na stronach Auto Partner SA.

10.11.2015

Nowa Filia AP SA Poznań 2

Z dniem 02.11.2015 roku została otwarta do Państwa dyspozycji druga filia AP SA w Poznaniu. Jest to kolejna filia firmy Auto Partner SA w Polsce. Nowo powstały oddział jest zgodny z wszystkimi standardami firmy, a co najważniejsze posiada wykwalifikowaną obsługę, zawsze chętną do pomocy. Filia stawia sobie za priorytet rzetelną i szybką obsługę oraz wsparcie techniczne przez doświadczonych fachowców. Szeroka gama dostępnych marek/produktów pozwoli na szybką realizację Państwa zamówień. Szczegółowe dane kontaktowe znajdziecie Państwo w zakładce Kontakt.

Z okazji otwarcia naszego nowego oddziału przygotowaliśmy dla Państwa promocję, której szczegóły znajdziecie Państwo odwiedzając naszą filię oraz na Ulotce i w regulaminie.


Więcej informacji na stronach Auto Partner SA.

05.11.2015

Nowa Filia AP SA Łomża

Z dniem 12.10.2015 roku została otwarta do Państwa dyspozycji nowa filia AP SA w Łomży. Jest to kolejna filia firmy Auto Partner SA w Polsce. Nowo powstały oddział jest zgodny z wszystkimi standardami firmy, a co najważniejsze posiada wykwalifikowaną obsługę, zawsze chętną do pomocy. Filia stawia sobie za priorytet rzetelną i szybką obsługę oraz wsparcie techniczne przez doświadczonych fachowców. Szeroka gama dostępnych marek/produktów pozwoli na szybką realizację Państwa zamówień. Szczegółowe dane kontaktowe znajdziecie Państwo w zakładce Kontakt.

Z okazji otwarcia naszego nowego oddziału przygotowaliśmy dla Państwa promocję, której szczegóły znajdziecie Państwo odwiedzając naszą filię oraz na Ulotce i w regulaminie.

 

Więcej informacji na stronach Auto Partner SA.

13.10.2015

Sportowe tarcze MaXgear

Temat perforowanych tarcz hamulcowych z roku na rok staje się coraz bardziej popularny wśród polskich użytkowników pojazdów. MaXgear posiada w swojej ofercie odpowiedni do wymagań rynku produkt – tarcze MaXgear Sport.


Oprócz niewątpliwie piorunującego efektu stylizacyjnego, do głównych zalet wynikających z zastosowania tych tarcz należą:
 

• efektywniejsze odprowadzenie zanieczyszczeń i gazów
• poprawa chłodzenia

• szybsza reakcja na wciśnięcie pedału hamulca
• skrócenie drogi hamowania

 

Więcej informacji na stronach Auto Partner SA.

28.09.2015

Finał AP Expert 2015!

Ubiegły weekend dla Klientów Auto Partner SA upłynął pod znakiem niesamowitych wrażeń i emocji, których dostarczył długo wyczekiwany Wielki Finał promocji AP EXPERT 2015!

W dniach 12-13 września 2015 roku do Rawy Mazowieckiej zjechała setka finalistów długoterminowej promocji organizowanej przez firmę Auto Partner SA. W trakcie Wielkiego Finału uczestnicy, wykazując się nie lada wiedzą z zakresu mechaniki i elektromechaniki samochodowej, walczyli o główną nagrodę, czyli o nowy model samochodu Volkswagen Passat oraz prestiżowy tytuł „Wybitny Wśród Ekspertów”... 
więcej.

16.09.2015
Konfiguracja wyglądu WebKatalog

Witamy w WebKatalog 5.


Wybierz swój monitor: