WebKatalog 5.2

Promocje i nowości

ZF Tech Adventure 2018


Nagradzamy 50 klientów z największym skumulowanym obrotem na asortymencie ZF Aftermarket: LEMFÖRDER, SACHS, TRW w całym okresie promocji.

Do wygrania bilet na dwudniową imprezę ZF Tech Adventure 2018!

Tech Adventure to wydarzenie unikalne na skalę europejską. Impreza połączy ze sobą wiele aspektów, a jej motywem przewodnim będą zaawansowane rozwiązania techniczne oferowane przez firmę ZF, osadzone w realiach praktycznych warsztatów i oparte na kanwie przygodowej rywalizacji.

Termin: 21-22 czerwca 2018 r.
Lokalizacja: Tor Warszawa Modlin

Poznaj szczegóły!

Uwaga, każda złotówka przeznaczona na zakup sprzęgieł Sachs naliczana jest dwukrotnie!

Okres trwania promocji: 19.03 – 30.05.2018 r.

Zobacz ulotkę

19.03.2018

Koszulki rajdowe AP w sprzedaży!

 

Od dzisiaj w sprzedaży mamy bardzo atrakcyjne rajdowe koszulki z logotypami Auto Partner i dostawców oraz z indywidualnie przygotowaną grafiką.

Dostępne są rozmiary od S do XXL w dwóch wersjach kolorystycznych.

 

Indeksy:

Koszulka szara – KOSZULKA RAJD SZ + rozmiar

Koszulka czerwona - KOSZULKA RAJD + rozmiar

 

Koszt to tylko 65zł netto (79,95zł brutto).

16.03.2018

VIP TO TRIP 2018 – znamy szczegóły wyjazdów szkoleniowych


W promocji VIP TO TRIP 2018, która rozpoczęła się 2 listopada 2017 i potrwa do 31 lipca 2018 roku, uczestnicy, którzy w rankingu zajmą miejsca od 1 do 20 wyjadą w niesamowitą wyprawę do dzikiej Afryki, w trakcie której zwiedzą tropikalną Tanzanię i Zanzibar. Natomiast uczestnicy z miejsc od 21 do 60, a także dodatkowo kolejnych 25 uczestników z rankingu, wyjadą w bajeczną podróż nad błękitny ocean Portugalii.

Dla wszystkich zwycięzców przewidziano wiele niezapomnianych atrakcji. Wyprawy samochodami 4x4, safari w Parku Narodowym, rejs tradycyjnym arabskim statkiem – to wszystko czeka na uczestników wyjazdu do Afryki. Z kolei uczestnicy wyjazdu do Portugalii odwiedzą Algarve, czyli najpiękniejszy region kraju rozciągający się na południowym wybrzeżu i będą wypoczywać na słynnych, bajecznie pięknych plażach podziwiając niesamowity błękit oceanu.

Oprócz licznych atrakcji i błogiego wypoczynku, uczestnicy będą mieli okazję spotkać się z dostawcami – partnerami promocji, a także wziąć udział w atrakcyjnych blokach szkoleniowych i panelach dyskusyjnych.

Szczegóły promocji dostępne są na stronie www.viptotrip.pl oraz www.autopartner.com.  


Partnerami akcji VIP TO TRIP 2018 są:

Partnerzy Tytularni: MaXgear, Castrol, Japanparts, Meyle, Continental ContiTech, Rymec, NK, Alco, Meteor, Quaro, Valeo, Bosch.

Partnerzy Główni: Grupa Schaeffler (LuK, INA, FAG i Ruville), SKF, NGK NTK, Febi, MAGNETI MARELLI, NRF.

14.03.2018

VIP TO TRIP 2018 – Nowi partnerzy akcji, nowe możliwości!


Promocja VIP TO TRIP 2018 cieszy się ogromną popularnością nie tylko wśród klientów Auto Partner, ale także wśród dostawców, którzy również chcą być częścią tej długoterminowej i prestiżowej akcji. Dlatego miło nam poinformować, że w ostatnim czasie do grona partnerów głównych dołączyły kolejne firmy: Grupa Schaeffler (LuK, INA, FAG i Ruville), Febi, SKF, NGK, MAGNETI MARELLI oraz NRF.

Z tej okazji Auto Partner zwiększył przelicznik punktów za zakupy produktów dostarczanych przez nowych partnerów i w okresie od 1 marca do 31 lipca 2018 roku, przez pięć miesięcy, wartość wszystkich zakupów netto dokonanych na tych markach mnożona będzie x2!

Partnerami akcji VIP TO TRIP 2018 są:

Partnerzy Tytularni: MaXgear, Castrol, Japanparts, Meyle, NK, Alco, Meteor, Quaro, ContiTech, Rymec, Valeo, Bosch.

Partnerzy Główni: Grupa Schaeffler (LuK, INA, FAG i Ruville), Febi, SKF, NGK, MAGNETI MARELLI, NRF.

01.03.2018

AP EXPERT 2018 – Piąta edycja zmagań


Z dniem 1 marca ruszyła kolejna, już piąta, edycja prestiżowej promocji AP EXPERT 2018 dedykowanej dla klientów warsztatowych jednego z czołowych dystrybutorów – Auto Partner SA.

AP EXPERT to długoterminowa akcja promocyjna, której celem jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszych mechaników w Polsce. Promocja trwa od 1 marca do 14 sierpnia 2018 roku, a jej zwieńczeniem będzie Wielki Finał w Hotelu Arłamów w Bieszczadach.

Zaloguj się już dziś i walcz o cenne nagrody! To Ty możesz zostać Wybitnym Wśród Ekspertów!

Rejestracja oraz szczegóły promocji dostępne są na stronie www.apexpert.pl

Partnerami tegorocznej edycji AP EXPERT są:

Partnerzy tytularni: Bosch, Castrol, ZF (SACHS, LEMFÖRDER, TRW)

Partnerzy główni: Meyle, Febi, Blue Print, Quaro, ContiTech, Valeo, NK, Schaeffler (LuK, INA, FAG, Ruville), NRF, MaXgear, Rymec, Philips, SKF

 

01.03.2018

Rozpoczynamy Sezon w AP


Każdy klient, który osiągnie określony próg zakupowy na asortymencie motocyklowym, otrzyma pakiet wraz z licznymi promocjami!

Pakiet M (1) min. 3 000 netto
Termin płatności: 60 dni

Pakiet L (2) min. 5 000 netto
Termin płatności: 90 dni

Pakiet XL (3) min. 7 000 netto
Termin płatności: 120 dni

Do wygrania m.in. pompki, stojaki, banery i dużo więcej!

Okres trwania promocji: 05.02 – 30.04.2017 r.
Zobacz ulotkę


Szczegóły promocji oraz regulamin dostępne są na www.promocje.autopartner.com

05.02.2018

VIP TO TRIP 2018 – 25 DODATKOWYCH MIEJSC Z OKAZJI 25-LECIA AP


 

W tegorocznej edycji promocji VIP TO TRIP 2018, która rozpoczęła się 2 listopada 2017 roku i potrwa do 31 lipca 2018 roku, zwycięzcy wybiorą się na jeden z dwóch wyjazdów, w dwie zupełnie różne strony świata. W zależności od miejsca zajętego w rankingu, 60 zwycięzców wyruszy bądź w niesamowitą i niezapomnianą wyprawę do dzikiej Afryki by zwiedzić Tanzanię i Zanzibar, bądź wypocznie nad brzegiem oceanu, na bajecznych plażach południowej Portugalii.

Jednak to nie wszystko! Ponieważ w bieżącym roku Auto Partner SA obchodzi swój jubileusz i świętuje 25-lecie istnienia firmy, dystrybutor postanowił z tej okazji zwiększyć pulę nagród i przyznać klientom, którzy w rankingu zajmą miejsca od 61. do 85., dodatkowych 25 biletów na wyjazd do Portugalii!

Świętuj razem z Auto Partner 25 lat obecności na rynku – zarejestruj się do tegorocznej edycji VIP TO TRIP 2018 i wygraj niesamowity wyjazd do Afryki lub Portugalii.

 

Szczegóły oraz regulamin promocji dostępne są na stronie www.viptotrip.pl.

W celu uzyskania dalszych informacji na temat uczestnictwa należy skontaktować się z najbliższym oddziałem Auto Partner SA.


Partnerami akcji VIP TO TRIP 2018 są: MaXgear, Castrol, Japanparts, Meyle, NK, Alco, Meteor, Quaro, ContiTech, Rymec, Valeo, Bosch.

01.02.2018

Warszawski sukces Auto Partner Rally Team

 

Dominykas Butvilas i Renatas Vaitkevičius, reprezentujący Auto Partner Rally Team, zajęli drugie miejsce podczas słynnego Kryterium Asów na ulicy Karowej. W Rajdzie Barbórka, do klasyfikacji którego zaliczano pięć wcześniej rozegranych odcinków, Dominykas i Renatas zajęli 6. lokatę.

 

Rajd Barbórka, czyli tradycyjne zwieńczenie sezonu w sportach motorowych, zgromadził całą plejadę najlepszych polskich kierowców, na czele z aktualnym mistrzem Europy, Kajetanem Kajetanowiczem, czy mistrzem Polski, Filipem Nivette. Organizatorzy podczas tegorocznej edycji zaplanowali pięć odcinków specjalnych. Zawodnicy mieli do pokonania trzykrotnie próbę na Bemowie oraz dwukrotny przejazd Toru Modlin. Kulminacją dnia był, niezaliczany do klasyfikacji całego rajdu, odcinek na ulicy Karowej. Dominykas Butvilas i Renatas Vaitkevičius mieli aż 40 rywali w klasie R1, czyli samochodów napędzanych na obie osie. Reprezentanci Auto Partner Rally Team zawody rozpoczęli spokojnym tempem, na dwóch pierwszych oesach plasując swoją Skodę Fabię R5 na 8. i 10. miejscu. Podczas drugiej pętli litewska załoga wyraźnie przyspieszyła, czego efektem były dwa piąte czasy, a oesowe podium na ostatnim przejeździe „Bemowa” przypieczętowało dobry występ i 6. lokatę w końcowej klasyfikacji Rajdu Barbórka. Gdy zapadł zmrok, oczy całej rajdowej Polski skierowane były na ulicę Karową. Ten przeszło dwukilometrowy odcinek uchodzi za kultowy, a walka o zwycięstwo na nim zawsze jest zażarta. W światłach telewizyjnych kamer i blasku fleszy Dominykas z Renatasem pokazali płynną i niemal bezbłędną jazdę, osiągając świetny, drugi czas. W walce na ułamki sekund, litewski duet ustąpił jedynie trzykrotnym mistrzom Europy – Kajetanowi Kajetanowiczowi i Jarosławowi Baranowi, którzy startowali najnowszym Fordem Fiestą WRC 2017.


04.12.2017

VIP TO TRIP 2018


Nagradzamy klientów z największą ilością punktów zdobytych za zakupy asortymentu* Auto Partner SA w całym okresie promocji:

■ miejsca 1-5 – tygodniowy wyjazd szkoleniowy do Tanzanii i Zanzibaru dla 2 osób,

■ miejsca 6-20 – tygodniowy wyjazd szkoleniowy do Tanzanii i Zanzibaru dla 1 osoby,

■ miejsca 21-40 – tygodniowy wyjazd szkoleniowy do Portugalii dla 2 osób,

■ miejsca 41-60 – tygodniowy wyjazd szkoleniowy do Portugalii dla 1 osoby.


Weź udział w promocji i wygraj ekskluzywną wycieczkę z licznymi atrakcjami!


 * z wyłączeniem wyposażenia warsztatowego i akumulatorów.

 

Zobacz szczegóły promocji

 

Okres trwania promocji: 02.11.2017 – 31.07.2018 r.

Zobacz ulotkę

16.11.2017

Ujednolicenie kodów towarów na asortymencie oleje i płyny

Informujemy, że zakończony został proces ujednolicenia kodów towarów na asortymencie oleje i płyny.

Nowe kody towarów utworzone zostały wg poniższej reguły:
lepkość – nazwa/rodzaj oleju – pojemność

Kod towaru może posiadać określoną liczbę znaków i nie może być powtarzalny, dlatego zdarzają się wyjątki od reguły.

Pobierz pełną listę zmienionych indeksów.

15.11.2017
Konfiguracja wyglądu WebKatalog

Witamy w WebKatalog 5.


Wybierz swój monitor: