WebKatalog 5.2

Promocje i nowości

Nowa usługa Auto Partner SA – Przelewy24


Z myślą o wygodzie naszych klientów, w dniu 7.01.2019 r. udostępniona została możliwość wykonywania przelewów za pomocą serwisu Przelewy24. Jest to pewny i bezpieczny sposób płatności, który gwarantuje szybkość i prostotę obsługi. Rozliczenia aktualizowane są co dziesięć minut, ponadto przez system możliwe jest dokonanie kompensaty faktur i korekt.

Auto Partner kładzie ogromny nacisk na dostarczanie najwyższej jakości aplikacji i profesjonalnych usług, aby sprostać wymaganiom najbardziej wymagających klientów. Dzięki wprowadzeniu usługi Przelewy24, współpraca z dystrybutorem stanie się jeszcze prostsza i wygodniejsza.

 

Z pełną ofertą Auto Partner SA, dystrybutora części samochodowych, motocyklowych i wyposażenia warsztatowego, zapoznać się można na stronie internetowej www.autopartner.com, u przedstawicieli handlowych bądź w najbliższym oddziale Auto Partner SA.


*Dla sprawnego działania systemu sugerowane jest odblokowanie "wyskakujących okienek" w przeglądarce.

 

07.01.2019

Udoskonalamy wizerunek marki – nowe logo Auto Partner S.A.


Z biegiem czasu ulegają zmianie standardy oraz przekonania klientów. Wizerunek firmy wymaga w pewnym momencie udoskonalenia, odświeżenia. 8 września 2018 r. podczas Wielkiej Gali AP EXPERT 2018 Prezes Aleksander Górecki opowiadał o ciągłym rozwoju spółki, a także przedstawił historię powstania firmy. Po przemowie został odtworzony film jubileuszowy, na końcu którego nastąpiła premiera nowego logotypu Auto Partner. Było to sporym zaskoczeniem dla wszystkich uczestników, ale gromkie brawa potwierdziły trafność decyzji.

Jedyną stałą rzeczą w życiu jest zmiana. Wszystko, co nas otacza, nieustannie przechodzi zmiany. Odnosi się to również do obszaru funkcjonowania spółki Auto Partner. Często minimalne, ale stale zachodzące zmiany na co dzień nam umykają. W przypadku logotypu zmiana ta może wydawać się spora, ale jest w pełni uzasadniona i powstała w naszych głowach kilka miesięcy temu. W końcu jubileusz 25-lecia istnienia firmy to dobry moment na taką zmianę” – mówił Aleksander Górecki, Prezes Zarządu.

AP EXPERT to strategiczna promocja dystrybutora skierowana do klientów warsztatowych – dlatego ten moment został wybrany do prezentacji nowego logo, ale w pełnej okazałości przedstawiamy je dzisiaj.

„Wprowadzenie nowego logotypu stawia przed nami ambitne zadania, m.in. całościowy rebranding sieci dystrybucji (ponad 80 filii), floty samochodowej (kilkaset samochodów osobowych i dostawczych), tworzenie systemu identyfikacji marki od początkowych faz i wiele, wiele innych. Ale najważniejszym mianownikiem jest utrzymanie oraz pogłębienie relacji z obecnymi klientami, jak i zaproszenie do współpracy kolejnych, nowych. W zmianie firmowego logotypu widzimy też okazję na zwiększenie potencjału istniejącej marki przy pełnym zachowaniu jej wartości”mówił Piotr Janta, Dyrektor Sprzedaży, Członek Zarządu.

Zmiany w całej firmie będą przebiegały stopniowo – nie będą wpływać na obustronną współpracę, za którą Wam szanowni Klienci, jak i Dostawcy, w imieniu Zarządu Auto Partner S.A. dziękujemy – to dzięki Wam możemy obchodzić jubileusz 25-lecia działalności. Tym akcentem zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmu: zobacz film.

01.10.2018

 

Zapraszamy do zapoznania się z bieżącymi promocjami, aktualnościami firmowymi
i nowościami produktowymi na poniższych stronach internetowych:


Aktualności firmowe i nowości produktowe przejdź

Aktualne promocje dla klientów przejdź

Platforma promocji przejdź

 

19.07.2018
Konfiguracja wyglądu WebKatalog

Witamy w WebKatalog 5.


Wybierz swój monitor: