WebKatalog 5.0

Promocje i nowości

„Katalog klimatyzacji” teraz w wersji drukowanej dostępny we wszystkich filiach Auto Partner SA

Auto Partner SA przygotował dla swoich klientów katalog z ofertą klimatyzacji w wersji drukowanej. W obszernym wydaniu przedstawiony został asortyment części i akcesoriów do układów klimatyzacji, urządzeń warsztatowych przeznaczonych do serwisowania, obsługi i diagnostyki instalacji klimatyzacji oraz pomocne artykuły z tej dziedziny. Celem katalogu jest zapoznanie klientów z ofertą Auto Partner w zakresie klimatyzacji oraz pomoc w znalezieniu trudno dostępnych produktów.

Katalog dostępny jest również w wersji PDF – do pobrania ze strony Auto Partner SA pod linkiem.

24.05.2016

Mocny start z Blue Print!

Auto Partner nagradza najlepszych 55 klientów za skumulowane zakupy na asortymencie Blue Print.

Nagrody:
– x5 notebook
– x5 kamera GoPro + LCD
– x5 Telefon Xperia M4 Aqua
– x20 Nawigacja Yanosik DVR
– x20 Zegarek Casio G-Shock

Promocja trwa od 16.05 do 15.07.2016 r.


Zobacz ulotkę


Więcej informacji na stronach Auto Partner SA.

17.05.2016

Poczuj klimat z NRF

Nagradzamy klientów z największym skumulowanym obrotem na produktach NRF do klimatyzacji w całym okresie promocji.

Promocja trwa od 16.05 do 16.07.2016 r.

Nagrody:
miejsce 1. Voucher na wycieczkę w wybrane miejsce o wartości 7 000 zł
miejsce 2. Voucher na wycieczkę w wybrane miejsce o wartości 5 000 zł
miejsce 3. Voucher na wycieczkę w wybrane miejsce o wartości 3 000 zł
miejsce 4. lampa warsztatowa Philips LPL34UVX1 LED z UV do wykrywania nieszczelności w układzie klimatyzacji
miejsce 5. kombinezon warsztatowy MaXgear/NRF


Zobacz ulotkę


Więcej informacji na stronach Auto Partner SA.

17.05.2016

Nowa Filia AP SA Garwolin

Z dniem 16.05.2016 roku została otwarta do Państwa dyspozycji nowa filia AP SA w Garwolinie. Jest to kolejna filia firmy Auto Partner SA w Polsce. Nowo powstały oddział jest zgodny ze wszystkimi standardami firmy, a co najważniejsze posiada wykwalifikowaną obsługę, zawsze chętną do pomocy. Filia stawia sobie za priorytet rzetelną i szybką obsługę oraz wsparcie techniczne przez doświadczonych fachowców. Szeroka gama dostępnych marek/produktów pozwoli na szybką realizację Państwa zamówień.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronach Auto Partner SA.

16.05.2016

Ravenol. Pierwszy w Polsce!

Każdy Klient, który dokona skumulowanego zakupu na minimalną wartość 1 000 PLN netto w trakcie trwania promocji, otrzyma profesjonalny katalog procedur wymiany oleju ATF.

Promocja trwa od 09.05.2016 do 11.06.2016 r.

Zobacz ulotkę

Więcej informacji na stronach Auto Partner SA.

 

16.05.2016

SACHS Roadshow 2016 - zdobądź zaproszenie!

Do wygrania 40 podwójnych zaproszeń na SACHS Roadshow 2016!

Już po raz czwarty ZF Services w Polsce we współpracy z Auto Partner spotka się z mechanikami, właścicielami warsztatów i przedstawicielami branży. Podczas całodziennych szkoleń specjaliści z ZF Services zapoznają klientów z produktami ZF, podzielą się wiedzą techniczną i pokażą działanie komponentów marek ZF w praktyce.

Trzy główne punkty programu:
Stacja 1 - szkolenie techniczne
Stacja 2 - VW Scirocco CUP
Stacja 3 - Co-drive Porsche

Wyjazd:
Miejsce: tor Jastrząb w Szydłowcu
Czas: 7 czerwca 2016 r.

Promocja w okresie 1.05.2016r. – 31.05.2016r.

Nagradzamy, według rankingu, 40-stu najlepszych Klientów, którzy osiągną największy obrót  na sortymencie SACHS, LEMFöRDER i ZF PARTS w Auto Partner S.A.

Zobacz ulotkę


Więcej informacji na stronach Auto Partner SA.

10.05.2016

Stawiamy na rozwój! Nowa strona internetowa Auto Partner SA

W ramach dalszego intensywnego rozwoju Auto Partner SA oddajemy do użytku dla swoich Klientów i sympatyków nową odsłonę strony internetowej spółki.

Każdego miesiąca zdobywamy nowych Klientów i współpracujemy z coraz większą liczbą producentów z całego świata powiększając swoją ofertę.

Zapraszamy do zapoznania się z www.auto-partner.pl!

Strona internetowa spełnia współczesne standardy oraz jest w pełni responsywna (RWD) – co oznacza, że jej wygląd i układ będzie dostosowywał się automatycznie do rozmiaru okna urządzenia (monitor, tablet, telefon, itd.).

Wierzymy, że jej układ przypadnie do gustu, a odszukiwanie potrzebnych informacji na temat naszej firmy będzie łatwiejsze.

Bardziej przejrzysta, dynamiczna oraz rozbudowana w podstrony będzie stanowić jakościową wizytówkę firmy, a zarazem będzie wyczerpującym źródłem informacji o Auto Partner SA.

 

05.05.2016

AP EXPERT 2016 – w najbliższą niedzielę dostępny będzie kolejny, drugi, test wiedzy on-line!

Drugi test wiedzy dostępny będzie w dniach od 1 do 7 maja dla wszystkich Klientów, którzy zarejestrowali się w promocji AP EXPERT 2016. Przystąpić do niego będzie można po zalogowaniu się na swoje konto na platformie www.apexpert.pl. Podobnie jak w poprzednim teście – dzięki udzieleniu poprawnych odpowiedzi można zyskać 15 dodatkowych punktów, a te z kolei mogą przesądzić o awansie do finału.

Przypomnijmy – promocja rozpoczęła się 1 marca 2016 roku i od tego dnia Uczestnicy mogą zbierać punkty za zakupy specjalnie premiowanych towarów partnerów akcji. Dodatkowo, w pierwszych dniach najbliższych miesięcy na platformie www.apexpert.pl udostępniane będą testy wiedzy on-line z zakresu mechaniki i elektromechaniki samochodowej. Testów w sumie będzie 5, a za każdy z nich będzie można zdobyć maksymalnie 15 punktów, co łącznie daje możliwość uzyskania aż 75 dodatkowych punktów! Ilość zdobytych punktów będzie miała decydujący wpływ na awans do drugiego etapu, czyli Wielkiego Finału połączonego z wyjątkowym eventem motoryzacyjnym, na który zostanie zaproszonych 125 Klientów. Wszyscy finaliści przystąpią do dalszej walki o cenne nagrody, a w tym roku na zwycięzcę czeka luksusowy samochód osobowy Audi A4 Limousine z 2016 roku oraz prestiżowy tytuł „Wybitny Wśród Ekspertów”. Dla miejsc od 2 do 10 również przewidziane są cenne nagrody w postaci wysokiej klasy wyposażenia warsztatowego. Łączna pula nagród w tegorocznej edycji AP EXPERT 2016 to ponad 400 000 zł!

Rejestracja do AP EXPERT 2016 nadal trwa. Dołącz do promocji i zdobywaj cenne punkty. Nie przegap 15 dodatkowych punktów za drugi test on-line i zapisz się już dziś.

28.04.2016

Nowa filia AP SA Chełm

Z dniem 25.04.2016 roku została otwarta do Państwa dyspozycji nowa filia AP SA w Chełmie. Jest to kolejna filia firmy Auto Partner SA w Polsce. Nowo powstały oddział jest zgodny ze wszystkimi standardami firmy, a co najważniejsze posiada wykwalifikowaną obsługę, zawsze chętną do pomocy. Filia stawia sobie za priorytet rzetelną i szybką obsługę oraz wsparcie techniczne przez doświadczonych fachowców. Szeroka gama dostępnych marek/produktów pozwoli na szybką realizację Państwa zamówień.


Więcej informacji na stronach Auto Partner SA.

25.04.2016

Nowość w ofercie Auto Partner SA – klocki hamulcowe Quaro!

Quaro to na rynku polskim nowa marka klasy premium, która posiada w swojej ofercie 430 referencji klocków hamulcowych do samochodów rynku europejskiego i azjatyckiego.

 

    → produkowane z najwyższej jakości materiałów

    → posiadają wysoki współczynnik tarcia

    → skracają drogę hamowania

    → zapewniają wydłużoną żywotność

 

Klocki hamulcowe Quaro gwarantują maksymalne bezpieczeństwo i niezawodność hamowania nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach!

Pełna oferta klocków hamulcowych Quaro na stronie www.quaro-parts.com

Wyłącznym dystrybutorem klocków hamulcowych Quaro w Polsce jest Auto Partner SA.

 

Więcej informacji na stronach Auto Partner SA.

15.04.2016

Nowość w ofercie Auto Partner SA - AJUSA

Zgodnie z zapowiedziami, Auto Partner SA kontynuuje ofensywę produktową i wprowadza do swojej oferty produkty kolejnego dużego dostawcy – hiszpańskiego producenta AJUSA.

Powodem nawiązania współpracy pomiędzy AP SA i AJUSA jest szerokość oferty dostawcy, a także pozycja dystrybutora na rynku samochodowych części zamiennych. Jak zawsze Auto Partner SA chce zaoferować swoim Klientom dostępność do wysokiej jakości produktów, zapewniając jednocześnie maksymalne możliwe pokrycie parku pojazdów. Wraz z wprowadzeniem do swojej oferty produktów AJUSA, na magazynach Auto Partner znalazło się łącznie ponad 2,5 tys. unikatowych referencji, a z czasem asortyment będzie systematycznie poszerzany.

Do oferty marki AJUSA należą:

  •   • uszczelki płaskie oraz zestawy uszczelek,,
  •   • uszczelniacze i simmeringi,
  •   • zestawy montażowe turbosprężarek,,
  •   • śruby głowicy,
  •   • przewody smarowania turbosprężarek.

Zobacz ulotkę

15.04.2016

Asortyment motocyklowy w ofercie AP

Rozpoznając potrzeby naszych Klientów, poszerzyliśmy ofertę o części zamienne do motocykli, skuterów oraz ATV. Od początku miesiąca dostępne w sprzedaży są: akumulatory, elementy układu hamulcowego i układu przeniesienia napędu, elementy nadwozia i zawieszenia, części do skuterów, a także opony i dętki do skuterów.

W asortymencie popularnych marek można znaleźć między innymi: MaXgear,  Meteor, MotoBatt, EBC, DID, SunStar, Centauro, Union Rubber, Renner, RMS, VICMA.


Więcej informacji na stronie www.auto-partner.pl, u przedstawicieli handlowych oraz w oddziałach Auto Partner SA.

05.04.2016

Produkty marki Blue Print w Ofercie Auto Partner SA

Wraz z początkiem nowego sezonu Auto Partner SA wprowadził do swojej oferty szeroką gamę produktów marki Blue Print do samochodów azjatyckich i amerykańskich. Nowa linia ma stanowić jeden z filarów oferty AP, dlatego już teraz na magazynach znalazło się łącznie ponad 5 tys. referencji, gwarantujących szerokie pokrycie parku samochodowego. Sukcesywnie wprowadzane będą kolejne referencje, mające zaspokoić nawet najbardziej unikatowe potrzeby Klientów.

Do asortymentu marki Blue Print należą:

·  filtry paliwowe, oleju, powietrza, kabinowe,

·  komponenty układu hamulcowego,

·  podzespoły elektryki i elektroniki,

·  części układu hamulcowego,

·  części układu przeniesienia napędu,

·  części układu zawieszenia,

·  części układu napędu rozrządu.


Zobacz Ulotkę

01.04.2016

AP EXPERT 2016 – Już w najbliższy piątek, tj. 1 kwietnia, uruchomiony zostanie pierwszy test wiedzy on-line! 

Test wiedzy będzie dostępny dla wszystkich Klientów, którzy zarejestrowali się w promocji AP EXPERT 2016, a przystąpić do niego będzie można po zalogowaniu się na swoje konto na platformie www.apexpert.pl. Na rozwiązanie testu wszyscy Uczestnicy mają siedem dni (od 1 do 7 kwietnia). Warto do niego przystąpić, ponieważ daje on możliwość uzyskania aż 15 dodatkowych punktów, które z kolei mogą przesądzić o awansie do finału!

Przypomnijmy – promocja rozpoczęła się 1 marca 2016 roku i od tego dnia Uczestnicy mogą zbierać punkty za zakupy specjalnie premiowanych towarów partnerów akcji. Dodatkowo, w pierwszych dniach najbliższych miesięcy na platformie www.apexpert.pl udostępniane będą testy wiedzy on-line z zakresu mechaniki i elektromechaniki samochodowej. Testów w sumie będzie 5, a za każdy z nich będzie można zdobyć maksymalnie 15 punktów, co łącznie daje możliwość uzyskania aż 75 dodatkowych punktów! Ilość zdobytych punktów będzie miała decydujący wpływ na awans do drugiego etapu, czyli Wielkiego Finału połączonego z wyjątkowym eventem motoryzacyjnym, na który zostanie zaproszonych 125 Klientów. Wszyscy finaliści przystąpią do dalszej walki o cenne nagrody, a w tym roku na zwycięzcę czeka luksusowy samochód osobowy Audi A4 Limousine z 2016 roku oraz prestiżowy tytuł „Wybitny Wśród Ekspertów”. Dla miejsc od 2 do 10 również przewidziane są cenne nagrody w postaci wysokiej klasy wyposażenia warsztatowego. Łączna pula nagród w tegorocznej edycji AP EXPERT 2016 to ponad 400 000 zł!

Przyłącz się do walki w promocji AP EXPERT 2016! Zarejestruj się już dziś, zdobywaj cenne punkty i nie pozwól, by ominął Cię pierwszy test wiedzy on-line!

31.03.2016

MEYLE włączyło do oferty ponad 100 nowych poduszek silnika

 Kontrolowana jakość materiałów zapewnia dłuższą żywotność części odpowiadających za bezpieczeństwo jazdy.
 Wideo przedstawia zalety poduszek silnika MEYLE

Aby warsztaty mogły stale oferować swoim klientom wysokiej jakości części zamienne, firma Wulf Gaertner Autoparts AG ciągle rozbudowuje swój asortyment. Włączenie do oferty ponad 100 nowych poduszek silnika MEYLE pozwoliło znacznie poszerzyć pokrycie rynku w tym segmencie.

Inżynierowie MEYLE radzą, aby do rutynowych badań samochodu włączyć także badanie poduszki silnika. Uszkodzoną poduszkę silnika można rozpoznać po pęknięciach na gumie, odpryskach metalu lub – w przypadku poduszek hydraulicznych silnika – także po wyciekach. Gdy zostanie stwierdzone uszkodzenie poduszki silnika i poduszka zostanie prawidłowo wymieniona, klient od razu odczuje różnicę. Samochód po naprawie wyraźnie lepiej zachowuje się podczas jazdy i daje większe poczucie komfortu.

Obciążenie silnika, silne drgania i częste wahania temperatury otoczenia i temperatury pracy silnika prowadzą do tego, że poduszki silnika często przedwcześnie się zużywają. W następstwie tego samochód niestabilnie się prowadzi i daje zmniejszony komfort jazdy. Dlatego też firma Wulf Gaertner Autoparts ponownie rozszerzyła swój asortyment poduszek silnika MEYLE, a niezależne warsztaty samochodowe mogą dzięki temu wyposażyć łącznie ponad 173 milionów pojazdów w Europie. Aby mimo wysokich obciążeń statycznych, dynamicznych i termicznych zapewnić długą żywotność poduszek silnika MEYLE, przy produkcji tych części zwraca się szczególną uwagę na wysoką jakość wykorzystywanych materiałów. Zastosowane materiały są dobierane specjalnie do każdego pojazdu i podlegają ścisłym kontrolom jakościowym – od stadium konstrukcji po gotowy produkt.

Aby warsztaty mogły przekazać swoim klientom poduszki silnika MEYLE bardzo wysokiej jakości i o długiej żywotności, na kanale „MEYLE TV“ został zamieszczony nowy film poświęcony temu tematowi. W przystępny sposób wyjaśnia się w nim, jakim obciążeniom podlega ta część oraz jakie to może mieć konsekwencje. Na podstawie różnych testów (statycznego testu osiadania pod działaniem wysokiej temperatury oraz testu dynamicznego) na filmie demonstrowana jest wysoka jakość części.

Wyłącznym dystrybutorem marki MEYLE w Polsce jest Auto Partner SA.

 

Więcej informacji na stronach Auto Partner SA.

23.03.2016

Procedury wymiany oleju ATF - RAVENOL na Q2

W związku z kontynuacją akcji informacyjnej, w ramach której do wybranych produktów ATF dodawane są profesjonalne instrukcje serwisu olejowego automatycznej skrzyni biegów – na drugi kwartał procedury dodawane są do kolejnych produktów:

- T-IV Fluid;
- DCT/DSG;
- CVT Fluid;
- 5/4 HP Fluid;

 
Będą one dodawane do produktów w pojemności 4L, 10L, 20L, 60L, czyli do indeksów:
 
RAV/ATF/T-IV/FLUID/4
RAV/ATF/T-IV/FLUID10
RAV/ATF/T-IV/FLUID20
RAV/ATF/T-IV/FLUID60

RAV DCT/DSG FLUIDE/4
RAV DCT/DSG FLUIDE10
RAV DCT/DSG FLUIDE20
RAV DCT/DSG FLUIDE60

RAV/CVT/FLUID/4L
RAV/CVT/FLUID/10L
RAV/CVT/FLUID/20L
RAV/CVT/FLUID/60L

RAVATF5/4 HP/FLUID4
RAVATF/5/4HP/FLUID10
RAVATF/5/4HP/FLUID20
RAVATF/5/4HP/FLUID60


Pobierz Plakat

23.03.2016

Auto Partner SA sponsorem Zespołu Rajdowego TVN Turbo

Z przyjemnością informujemy, że w mijającym miesiącu Auto Partner SA rozpoczął współpracę w zakresie sponsoringu z rajdowym zespołem TVN Turbo, do którego należą: kierowca – Dagmara Kowalczyk, na co dzień dziennikarka TVN i TVN Turbo, oraz pilot – Roman Popławski, doskonały nawigator i mechanik. Do niewątpliwych sukcesów zespołu zaliczyć można między innymi udział w jednym z najtrudniejszych rajdów przeprawowych na świecie – Rainforest Challenge, cechującym się wysokimi temperaturami (sięgającymi 40 stopni Celsjusza), dużą wilgotnością oraz niezliczonymi błotnymi (i nie tylko) pułapkami. Dagmara Kowalczyk to pierwsza Polka i druga Europejka, która pokonała Rainforest Challenge za kierownicą. Zajęcie 16. miejsca na 37 załóg było szeroko komentowane, m.in. w telewizji TVN czy TVN Turbo. Istotnym sukcesem w 2015 roku było również zajęcie miejsca na podium jednego z najtrudniejszych rajdów off-road`owych w Polsce – Polskiej Lidze Terenowej.

Rok 2016 załoga TVN Turbo rozpoczęła od zdobycia trzeciego miejsca na podium rajdu „Lady in Red”, który organizowany jest co roku z okazji Dnia Kobiet, a jego nazwa nie powinna nikogo zmylić. Cały rok 2016 zapowiada się bardzo ambitnie, gdyż zawodnicy planują start w rajdach „MUTT” Gliwice, 24 H Off-road Mud Marathon, Puchar Polski, Bałtowskie Bezdroża oraz dwóch zagranicznych off-roadowych przeprawach. Będzie to możliwe również dzięki wsparciu Auto Partner SA oraz pozostałych sponsorów.

15.03.2016

MEYLE niemal podwaja asortyment w ofercie zestawów szczęk hamulcowych

• Prosty i komfortowy montaż zestawów MEYLE.  
• Rozszerzenie oferty dla wielu nowych zastosowań.

Hamburg, 23 lutego 2016 r. Firma Wulf Gaertner Autoparts AG uzupełniła swoją ofertę wstępnie zmontowanych, gotowych do użycia zestawów szczęk hamulcowych o 30 nowych zestawów. Tym samym asortyment zestawów szczęk hamulcowych został niemal podwojony. Niezależne warsztaty mogą od zaraz sięgać po wstępnie zmontowane zestawy dla wielu dalszych zastosowań.

Prawidłowo działające hamulce mają ogromne znaczenie dla bezpieczeństwa, szczególnie zimą, na śliskich drogach i w niskich temperaturach. Wymianę zużytych szczęk hamulcowych można porównać do układania puzzli – duża ilość pojedynczych części, m.in. sprężyny, szczęki i elementy napinające, powoduje, że wymiana jest czasochłonna i frustrująca. Aby temu zaradzić, producent z Hamburga rozszerzył swój asortyment wstępnie zmontowanych zestawów szczęk hamulcowych o 30 kolejnych referencji, mających zastosowanie w pojazdach z Europy Środkowej. Dzięki temu warsztaty otrzymują gotowe rozwiązanie do nieskomplikowanej i szybkiej naprawy – jeden zestaw szczęk hamulcowych MEYLE zawiera od razu wszystkie części. Nadal dostępny jest klasyczny wariant zestawów szczęk hamulcowych MEYLE. W tym zestawie szczęki hamulcowe nie są, co prawda, wstępnie zmontowane, jednak dostarczane są ze wszystkimi elementami koniecznymi do przeprowadzenia fachowej naprawy. Wszystkie szczęki hamulcowe są testowane, zatwierdzone i oznakowane zgodnie ze standardem ECE R90. 

Wyłącznym dystrybutorem marki MEYLE w Polsce jest Auto Partner SA.


Więcej informacji na stronach Auto Partner SA.

 

04.03.2016

AP EXPERT 2016


Od dzisiaj rusza trzecia edycja prestiżowej, długookresowej akcji promocyjnej AP EXPERT 2016, skierowanej właśnie do Ciebie! Celem promocji jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszych mechaników w Polsce oraz promocja dobrych praktyk stosowanych w tej grupie zawodowej.

Pula nagród w AP EXPERT 2016 to ponad 400 000 zł, a zwycięzca otrzyma samochód osobowy Audi A4 Limousine 2016 oraz tytuł „Wybitny Wśród Ekspertów”. Pozostałe miejsca (od 2. do 10.) premiowane będą wysokiej klasy wyposażeniem warsztatowym o łącznej wartości ponad 250 000 zł.

Więcej informacji…

01.03.2016

Liqui Moly "5 litrów gratis"

Przy zakupie kartonu (5 baniek) danego oleju - piąta bańka gratis. Oleje są pakowane w specjalne kartony po 5 sztuk (uwaga 5 baniek jest pod jednym indeksem).

Akcja Liqui Moly „5 litrów gratis” trwa do wyczerpania zapasów opakowań promocyjnych.

Kartony promocyjne dostępne są w magazynie centralnym.

Promocją objęte są następujące indeksy AP:

  • LM2316PR - OLEJ LIQUI MOLY 5W30 5 X 5L TOP TEC 4600 / 5L GRATIS / 505.01 505.00 502.00 / 229.51 / BMW / DB / OPEL
  • LM2324P - OLEJ LIQUI MOLY 5W30 5 X 5L TOP TEC 4300 / 5L GRATIS / DPF/FAP / PSA / FIAT / MAZDA / TOYOTA
  • LM8973PR - OLEJ LIQUI MOLY 5W30 5 X 5L TOP TEC 4200 / 5L GRATIS / 507.00 / VW DPF / POMPOWTRYSK.
  • LM9511PR - OLEJ LIQUI MOLY 5W40 5 X 5L TOP TEC 4100 / 5L GRATIS / 505.01 DO DPF

 

Więcej informacji na stronach Auto Partner SA.

01.03.2016

VIP TO TRIP 2016 – zakochaj się w Gran Canarii z Auto Partner SA!

Początkiem miesiąca ruszyła długoterminowa promocja VIP TO TRIP 2016 organizowana przez Auto Partner SA. To już kolejna odsłona dobrze znanej promocji, która w tym roku skierowana jest zarówno do stałych, jak i nowych Klientów Dystrybutora. W trakcie jej trwania, czyli od 1 lutego do 31 sierpnia, premiowane będą zakupy marek MaXgear, Meyle, Alco, NK i Japanparts. Klienci, którzy osiągną indywidualnie ustalone targety zakupowe wyjadą w październiku w niezapomnianą podróż na Gran Canarię – jedną z najbardziej znanych i najpiękniejszych wysp Archipelagu Wysp Kanaryjskich. A na miejscu organizator zapewnia: wycieczki, w trakcie których poznać będzie można lokalną kulturę i najciekawsze zakątki wyspy, gwarantowane wodne atrakcje Water Sport Fun, znakomicie położony hotel  w centrum kurortu, muzykę na żywo, liczne animacje, gry oraz zabawy – jednym słowem moc atrakcji.

Podobnie jak w poprzednich latach, dla Klientów uruchomiona została specjalna platforma viptotrip.pl, gdzie na bieżąco można śledzić swoje wyniki w promocji.

Jeżeli i Ty chcesz przystąpić do tegorocznej edycji VIP TO TRIP 2016, skontaktuj się z najbliższym oddziałem Auto Partner SA, gdzie uzyskasz szczegółowe informacje na temat uczestnictwa.


Więcej informacji na stronach Auto Partner SA.

18.02.2016

Bezpośrednia współpraca Auto Partner SA oraz NGK Spark Plug Europe GmbH

Z początkiem bieżącego roku Auto Partner SA oraz NGK Spark Plug Europe GmbH sfinalizowały rozmowy, mające na celu podjęcie przez oba podmioty bezpośredniej współpracy.

Ze strony NGK na pozytywną decyzję wpływ miały potencjał i dynamika wzrostu, a także rynkowy wizerunek AP SA. Z naszej strony z kolei – potencjalne korzyści wynikające ze współpracy z renomowanym i zaufanym dostawcą produktów najwyższej jakości, a związane z bezpośrednim dostępem do bazy wiedzy, szkoleń i centralnych akcji organizowanych przez NGK.

Choć produkty NGK obecne są w naszej ofercie już od dawna, teraz możliwe będzie przedstawienie Klientom szerszej oferty oraz zagwarantowanie możliwie najszybszej reakcji na ich potrzeby.

Wraz z nadchodzącym sezonem zapowiadamy przygotowanie akcji specjalnych oraz ofert promocyjnych, a wspólnie z NGK przeprowadzenie serii szkoleń produktowych, mających na celu poszerzenie wiedzy dotyczącej produktów NGK.

Więcej informacji na stronach Auto Partner SA.

09.02.2016

Nowa Filia AP SA Gdańsk 2

Z dniem 08.02.2016 roku została otwarta do Państwa dyspozycji druga filia AP SA w Gdańsku. Jest to kolejna filia firmy Auto Partner SA w Polsce. Nowo powstały oddział jest zgodny z wszystkimi standardami firmy, a co najważniejsze posiada wykwalifikowaną obsługę zawsze chętną do pomocy. Filia stawia sobie za priorytet rzetelną i szybką obsługę oraz wsparcie techniczne przez doświadczonych fachowców. Szeroka gama dostępnych marek/produktów pozwoli na szybką realizację Państwa zamówień.

Szczegółowe dane kontaktowe znajdziecie Państwo w zakładce Kontakt.

08.02.2016

Nowa Filia AP SA Szczecin 2

Z dniem 18.01.2016 roku została otwarta do Państwa dyspozycji druga filia AP SA w Szczecinie. Jest to kolejna filia firmy Auto Partner SA w Polsce. Nowo powstały oddział jest zgodny z wszystkimi standardami firmy, a co najważniejsze posiada wykwalifikowaną obsługę, zawsze chętną do pomocy. Filia stawia sobie za priorytet rzetelną i szybką obsługę oraz wsparcie techniczne przez doświadczonych fachowców. Szeroka gama dostępnych marek/produktów pozwoli na szybką realizację Państwa zamówień. Szczegółowe dane kontaktowe znajdziecie Państwo w zakładce Kontakt.

 

Więcej informacji na stronach Auto Partner SA.

18.01.2016

Auto Partner SA Firmą Roku!

W miniony weekend w hotelu Gromada w Warszawie odbyła się Wielka Gala „Polska Przedsiębiorczość”, podczas której zostali uhonorowani Laureaci projektów realizowanych w ramach Narodowego Programu Promocji Polska Przedsiębiorczość.

Firma Auto Partner SA otrzymała pierwsze miejsce oraz tytuł „Firma Roku 2015” w kategorii handel i dystrybucja. Tym samym, nasza firma została oficjalnie wyróżniona jako przedsiębiorstwo o najwyższym standardzie organizacji oraz dynamicznym rozwoju.

Nagroda jest dla nas o tyle cenna, gdyż potwierdza, że wybrany przez nas sposób zarządzania firmą oraz założenia dotyczące jej rozwoju były słuszne i przynoszą korzyści, które doceniane są również przez podmioty zewnętrzne.
 

Więcej informacji...

04.12.2015

Nowa Filia AP SA Sochaczew

W dniu 11.01.2016 roku została otwarta do Państwa dyspozycji nowa filia AP SA w Sochaczewie. Jest to kolejna filia firmy Auto Partner SA w Polsce. Nowo powstały oddział jest zgodny z wszystkimi standardami firmy, a co najważniejsze posiada wykwalifikowaną obsługę, zawsze chętną do pomocy. Filia stawia sobie za priorytet rzetelną i szybką obsługę oraz wsparcie techniczne przez doświadczonych fachowców. Szeroka gama dostępnych marek/produktów pozwoli na szybką realizację Państwa zamówień.

Szczegółowe dane kontaktowe znajdziecie Państwo w zakładce Kontakt.


Więcej informacji na stronach Auto Partner SA.

03.12.2015

Klocki FIRST Valeo


Klocki Valeo First w ofercie Auto Partner SA:

kody towarów zaczynają się prefiksem VAL30 …
grupa rabatowa VA2

02.12.2015

Platforma promocyjna AP SA - wszystkie akcje w jednym miejscu

Zapraszamy do korzystania z platformy internetowej, na której prezentowane będą wszystkie obowiązujące akcje promocyjne i oferty specjalne. Po zarejestrowaniu się na stronie www.promocje.auto-partner.pl, używając jednego loginu można uzyskać dostęp do informacji o wszystkich bieżących promocjach. Sprawdzić można m.in. regulaminy, informacje o nagrodach, osiągniętym wyniku oraz o ofertach specjalnych np. jednorazowych zakupach premiowanych gratisem.
15.11.2015

Nowa Filia AP SA Kłodzko

Z dniem 09.11.2015 roku została otwarta do Państwa dyspozycji nowa filia AP SA w Kłodzku. Jest to kolejna filia firmy Auto Partner SA w Polsce. Nowo powstały oddział jest zgodny z wszystkimi standardami firmy, a co najważniejsze posiada wykwalifikowaną obsługę, zawsze chętną do pomocy. Filia stawia sobie za priorytet rzetelną i szybką obsługę oraz wsparcie techniczne przez doświadczonych fachowców. Szeroka gama dostępnych marek/produktów pozwoli na szybką realizację Państwa zamówień. Szczegółowe dane kontaktowe znajdziecie Państwo w zakładce Kontakt.

Z okazji otwarcia naszego nowego oddziału przygotowaliśmy dla Państwa promocję, której szczegóły znajdziecie Państwo odwiedzając naszą filię oraz na ulotce i w regulaminie.


Więcej informacji na stronach Auto Partner SA.

10.11.2015

Nowa Filia AP SA Poznań 2

Z dniem 02.11.2015 roku została otwarta do Państwa dyspozycji druga filia AP SA w Poznaniu. Jest to kolejna filia firmy Auto Partner SA w Polsce. Nowo powstały oddział jest zgodny z wszystkimi standardami firmy, a co najważniejsze posiada wykwalifikowaną obsługę, zawsze chętną do pomocy. Filia stawia sobie za priorytet rzetelną i szybką obsługę oraz wsparcie techniczne przez doświadczonych fachowców. Szeroka gama dostępnych marek/produktów pozwoli na szybką realizację Państwa zamówień. Szczegółowe dane kontaktowe znajdziecie Państwo w zakładce Kontakt.

Z okazji otwarcia naszego nowego oddziału przygotowaliśmy dla Państwa promocję, której szczegóły znajdziecie Państwo odwiedzając naszą filię oraz na Ulotce i w regulaminie.


Więcej informacji na stronach Auto Partner SA.

05.11.2015

Nowa Filia AP SA Łomża

Z dniem 12.10.2015 roku została otwarta do Państwa dyspozycji nowa filia AP SA w Łomży. Jest to kolejna filia firmy Auto Partner SA w Polsce. Nowo powstały oddział jest zgodny z wszystkimi standardami firmy, a co najważniejsze posiada wykwalifikowaną obsługę, zawsze chętną do pomocy. Filia stawia sobie za priorytet rzetelną i szybką obsługę oraz wsparcie techniczne przez doświadczonych fachowców. Szeroka gama dostępnych marek/produktów pozwoli na szybką realizację Państwa zamówień. Szczegółowe dane kontaktowe znajdziecie Państwo w zakładce Kontakt.

Z okazji otwarcia naszego nowego oddziału przygotowaliśmy dla Państwa promocję, której szczegóły znajdziecie Państwo odwiedzając naszą filię oraz na Ulotce i w regulaminie.

 

Więcej informacji na stronach Auto Partner SA.

13.10.2015

Sportowe tarcze MaXgear

Temat perforowanych tarcz hamulcowych z roku na rok staje się coraz bardziej popularny wśród polskich użytkowników pojazdów. MaXgear posiada w swojej ofercie odpowiedni do wymagań rynku produkt – tarcze MaXgear Sport.


Oprócz niewątpliwie piorunującego efektu stylizacyjnego, do głównych zalet wynikających z zastosowania tych tarcz należą:
 

• efektywniejsze odprowadzenie zanieczyszczeń i gazów
• poprawa chłodzenia

• szybsza reakcja na wciśnięcie pedału hamulca
• skrócenie drogi hamowania

 

Więcej informacji na stronach Auto Partner SA.

28.09.2015

Finał AP Expert 2015!

Ubiegły weekend dla Klientów Auto Partner SA upłynął pod znakiem niesamowitych wrażeń i emocji, których dostarczył długo wyczekiwany Wielki Finał promocji AP EXPERT 2015!

W dniach 12-13 września 2015 roku do Rawy Mazowieckiej zjechała setka finalistów długoterminowej promocji organizowanej przez firmę Auto Partner SA. W trakcie Wielkiego Finału uczestnicy, wykazując się nie lada wiedzą z zakresu mechaniki i elektromechaniki samochodowej, walczyli o główną nagrodę, czyli o nowy model samochodu Volkswagen Passat oraz prestiżowy tytuł „Wybitny Wśród Ekspertów”... 
więcej.

16.09.2015
Konfiguracja wyglądu WebKatalog

Witamy w WebKatalog 5.


Wybierz swój monitor: