WebKatalog 5.2

Promocje i nowości

Nowość w ofercie Auto Partner – lusterka ALKAR


Początkiem lipca 2018 roku do sprzedaży Auto Partner SA wprowadzone zostały lusterka oraz ich wkłady hiszpańskiego dostawcy – firmy ALKAR.

Firma ALKAR została założona w 1968 roku i jest europejskim liderem produkującym i dystrybuującym lusterka samochodowe. Obecna jest w 78 krajach zlokalizowanych na trzech kontynentach. Swoje fabryki posiada w Hiszpanii, Portugali, Niemczech, Singapurze oraz Chinach.

Aktualnie oferta Auto Partner obejmuje około 500 najbardziej popularnych referencji i w przyszłości będzie sukcesywnie rozszerzana. Dobór wkładów i lusterek ułatwia TecDoc, w którym firma ALKAR jest obecna.

Z ofertą dystrybutora zapoznać się można u przedstawicieli handlowych bądź w najbliższym oddziale Auto Partner SA.

05.07.2018

Nowość w ofercie motocyklowej Auto Partner – paski napędowe Continental ContiTech


Początkiem lipca 2018 r. w ofercie motocyklowej Auto Partner SA znalazły się paski napędowe do motocykli BMW i Harley-Davidson marki Continental ContiTech.

Paski Continental ContiTech są produkowane z najwyższej jakości materiałów na wzór oryginalnych, zachowując jednocześnie ich jakość. Stanowią bardzo dobrą alternatywę cenową dla trudno dostępnych i drogich rozwiązań oferowanych przez serwisy autoryzowane.

Z pełną ofertą dystrybutora zapoznać się można u przedstawicieli handlowych bądź w najbliższym oddziale Auto Partner SA.

05.07.2018

Nowość w ofercie motocyklowej Auto Partner – oleje Mannol


W czerwcu 2018 roku Auto Partner SA wprowadził do oferty sprzedaży oleje motocyklowe niemieckiego koncernu SCT Lubricants sprzedawane pod marką Mannol.

Oleje marki Mannol spełniają najwyższe normy jakościowe i lepkościowe wymagane przez większość światowych producentów motocykli. Produkcja w 100% odbywa się we własnym zakładzie, jednym z najnowocześniejszych w Europie. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii produkcji i blendowania oraz pełnej kontroli jakościowej na każdym z etapów, oferowane produkty charakteryzują się powtarzalną jakością przy zachowaniu bardzo atrakcyjnej ceny.

Dynamiczny rozwój marki owocuje ciągłym pojawianiem się nowych pozycji asortymentowych, które to będą na bieżąco wprowadzane do oferty dystrybutora.

Z pełną ofertą dystrybutora zapoznać się można u przedstawicieli handlowych bądź w najbliższym oddziale Auto Partner SA.

26.06.2018

Auto Partner nagrodzony główną statuetką w kategorii „Firma”

 

Miło nam poinformować, że w piątek 22 czerwca 2018 roku Auto Partner otrzymał nagrodę główną w kategorii „Firma”, przyznaną przez Prezydenta Miasta Tychy oraz Okręgową Izbę Przemysłowo-Handlową w Tychach. Statuetkę „Hermesa Biznesu” w imieniu Spółki odebrał Wiceprezes Zarządu – Andrzej Manowski.

XVIII Gala Tyskiego Lidera Przedsiębiorczości odbyła się w zameczku myśliwskim w Promnicach. Jest to doroczna impreza Okręgowej Izby Przemysłowo-Handlowej w Tychach, w trakcie której przedstawiane są i nagradzane osiągnięcia wyróżniających się przedsiębiorstw. Nagrodą główną jest statuetka „Hermesa Biznesu” przyznawana w trzech kategoriach – „Firma”, „Produkt” i „Usługa”. To właśnie w kategorii „Firma” Auto Partner SA otrzymał nagrodę główną.

Statuetka jest wyróżnieniem dla najlepszych firm, produktów i usług z terenu województwa śląskiego, które w istotny sposób wpływają na lokalny rynek, promują produkty regionalne, tworzą nowe więzi gospodarcze z kontrahentami zagranicznymi, wdrażają usługi innowacyjne, jak również łączą gospodarkę rynkową ze społeczną odpowiedzialnością biznesu.

25.06.2018

Nowość w ofercie motocyklowej Auto Partner – spinki i mocowania ROMIX

 

W połowie czerwca 2018 roku do oferty motocyklowej Auto Partner SA dołączyły produkty marki ROMIX – spinki i mocowania motocyklowe o różnym zastosowaniu. Do asortymentu trafiło blisko dwieście produktów przeznaczonych do jednośladów, m.in. spinki, blaszki mocujące, tuleje gwintowane, przelotki gumowe, listwy, folie, śruby oraz podkładki.

ROMIX to firma obecna na polskim rynku od ponad 25 lat. Zaopatruje rynek motocyklowy oraz rynek pierwotny różnych branż m.in. w specjalistyczne elementy mocujące. Dzięki zdobytemu doświadczeniu w tak wąskiej specjalizacji i wieloletniej współpracy z największymi producentami mocowań rynku pierwotnego, produkty marki ROMIX charakteryzują się nie tylko wysoką jakością, ale również atrakcyjną ceną.

Z pełną ofertą dystrybutora zapoznać się można u przedstawicieli handlowych bądź w najbliższym oddziale Auto Partner SA.

22.06.2018

Nowość w ofercie motocyklowej Auto Partner SA – rury nośne zawieszenia


W czerwcu Auto Partner SA wprowadził do sprzedaży kolejną nowość w ofercie motocyklowej – rury nośne zawieszenia polskiego producenta Moto-Styl.

Moto-Styl działa w branży motoryzacyjnej od 1999 roku. Zajmuje się produkcją stalowych zawieszeń motocyklowych oraz zawieszeń typu upside down. Oferowane produkty wykonywane są z najwyższą starannością oraz wzorową precyzją. Doskonała jakość wykonania zapewniana jest przez najnowocześniejszy park maszynowy, wysoce wykwalifikowaną kadrę, regularne testy jakościowe oraz wytrzymałościowe, a także zakładową kontrolę jakości.

Z pełną ofertą dystrybutora zapoznać się można u przedstawicieli handlowych bądź w najbliższym oddziale Auto Partner SA.

22.06.2018

Jeszcze więcej punktów w promocji AP EXPERT!


Tylko teraz, w okresie 18.06 – 30.06.2018 w promocji AP EXPERT 2018 kupując produkty marek Castrol i Bilstein zyskujesz dodatkowe punkty!

+50% punktów za obroty na marce Castrol
(przelicznik x9 pkt)

+ 100% punktów za obroty na asortymencie AIRMATIC* marki Bilstein
(przelicznik x6 pkt)

*miechy, sprężarki – indeksy zaczynające się na 40.., 44.., 45.. oraz 10..)

18.06.2018

Nowość w ofercie Auto Partner – NK PRO


Zaawansowane technologicznie i niezwykle wytrzymałe części do układu kierowniczego i zawieszenia to nowość w ofercie Auto Partner.

Marka NK PRO niedawno zaistniała na rynku polskim. Producent wprowadził do oferty części układu zawieszenia na ekstremalne warunki. Proces wdrożenia na rynek był poprzedzony wieloma badaniami, analizami oraz przeprojektowywaniem oryginalnych części do układu kierowniczego i zawieszenia, poprawiając ich parametry. Wszystkie testy trwały prawie rok, wszystko po to, by zapewnić najwyższą możliwą niezawodność i wytrzymałość.

15.06.2018

MotoGP Brno – zdobądź zaproszenie!


Klienci, którzy osiągną największy obrót na towarach motocyklowych marki MOTUL oraz całości asortymentu motocyklowego w AP w czasie trwania promocji, otrzymają zaproszenie na wyjazd na motocyklowe mistrzostwa świata – MotoGP w Brnie, wraz z transportem, noclegiem i wyżywieniem!

Miejsce 1: zaproszenie na MotoGP x2,
Miejsca 2-7: zaproszenie na MotoGP x1.

Obrót w promocji naliczany będzie wg poniższych proporcji:
50% obrotu na towarach motocyklowych marki MOTUL
+ 50% obrotu na pozostałych towarach motocyklowych znajdujących się w ofercie Auto Partner SA.

Wyjazd
■ Runda: Monster Energy Grand Prix Czechy
■ Miejsce: Brno, Czechy
■ Tor: Automotodrom Brno
■ Data: 03-05.08.2018 r.

Okres trwania promocji: 1.06-27.07.2018 r.

Zobacz ulotkę

08.06.2018

Auto Partner SA wyłącznym dystrybutorem marki ROOKS

 


Spółka Auto Partner SA z przyjemnością informuje o kolejnym dużym, strategicznym kroku zmierzającym do rozwoju oferty działu narzędziowego. Z dniem 6 czerwca 2018 roku firma została wyłącznym w Europie dystrybutorem marki ROOKS, która do tej pory znajdowała się w ofercie dystrybutora.

Marka ROOKS to specjalistyczne narzędzia wykonane ze najlepszych stali stopowych, które gwarantują pracę w najtrudniejszych przemysłowych i serwisowych warunkach. Oferta producenta skierowana jest dla mechaników i specjalistów od motoryzacji, mechaniki ogólnej oraz maszyn i urządzeń przemysłowych. Narzędzia ROOKS są nowatorskie i trwałe, co potwierdza długi okres gwarancji.

Marka ROOKS jest marką narzędzi premium, której oferta w Auto Partner SA będzie sukcesywnie rozwijana.

07.06.2018

Wygraj z Delphi Technologies


Każdy Klient, który w trakcie trwania promocji osiągnie określony próg zakupowy na asortymencie marki Delphi Technologies, otrzyma nagrodę:

4 000 zł netto: głośnik GBL GO + kombinezon + polar z logo AP i Delphi Technologies,
3 000 zł netto: kombinezon + polar + t-shirt z logo AP i
Delphi Technologies,
2 000 zł netto: kombinezon + polar z logo AP i
Delphi Technologies,
1 000 zł netto: kombinezon z logo AP i
Delphi Technologies.


Okres trwania promocji: 5.06.2018 – 31.07.2018 r. lub do wyczerpania zapasów promocyjnych.

Zobacz ulotkę

05.06.2018

Filtruj nagrody


Każdy klient, który dokona zakupów na asortymencie MANN-FILTER o określonych kwotach otrzyma nagrodę:

zakup powyżej 15 000 zł netto – wózek narzędziowy UNIOR 193 elementów (U621757),
zakup powyżej 10 000 zł netto – wózek narzędziowy UNIOR 141 elementów (U624141),
zakup powyżej 7 000 zł netto – 5x kombinezon warsztatowy + softshell Auto Partner/MANN-FILTER,
zakup powyżej 4 000 zł netto – 3x kombinezon warsztatowy Auto Partner/MANN-FILTER,
zakup powyżej 1 500 zł netto – kombinezon warsztatowy Auto Partner/MANN-FILTER.

Okres trwania promocji: 5.06 – 31.07.2018 r. lub do wyczerpania nagród promocyjnych.

Zobacz ulotkę

05.06.2018

Nowość w ofercie Auto Partner – produkty marki KYB


W drugiej połowie maja 2018 roku do sprzedaży Auto Partner SA wprowadzone zostały produkty japońskiego producenta KYB.

KYB jest jednym z wiodących na świecie dostawców amortyzatorów dla przemysłu motoryzacyjnego na pierwszy montaż (OE) oraz największym producentem hydrauliki siłowej w Japonii. Swoje produkty eksportuje do ponad 100 krajów na pięciu kontynentach.  Posiada największą na świecie fabrykę amortyzatorów zlokalizowaną w Gifu (Japonia). W Europie znajdują się trzy fabryki, produkujące amortyzatory na oryginalne wyposażenie i na rynek części zamiennych, oraz nowoczesna fabryka sprężyn zawieszenia.

W sieci sprzedaży Auto Partner SA dostępne są amortyzatory, sprężyny zawieszenia, zestawy montażowe i zestawy osłonowo-ochronne. Łącznie oferta KYB to ponad 8 tysięcy referencji, z czego 5 tysięcy dostępnych jest od ręki na magazynach AP.

Z ofertą produktów KYB dostępnych w sprzedaży Auto Partner SA zapoznać się można u przedstawicieli handlowych bądź w najbliższym oddziale Auto Partner SA.

23.05.2018

Promocja z zestawami rozrządu ContiTech


Każdy klient, który zakupi zestaw rozrządu marki ContiTech z paskiem (zestaw paska rozrządu lub zestaw paska rozrządu z pompą wody) w okresie trwania promocji, otrzyma profesjonalny krem do mycia rąk, do silnych zabrudzeń za 1 złoty netto!

Okres trwania promocji: od 16.05.2018 r. do wyczerpania zapasu nagród.

Zobacz ulotkę

16.05.2018

Szczęśliwa dziesiątka


Weź udział w promocji i wygraj atrakcyjne nagrody!

Nagradzamy klientów zrzeszonych w sieci MaXserwis z największym skumulowanym obrotem na asortymencie ContiTech, Bosch, BluePrint oraz MaXgear w całym okresie promocji!

Nagrody:

  • I miejsce: quad Linhai 400 4×4 AR,
  • II miejsce: motocykl 125cm3 Honda CB125F,
  • III miejsce: bon własny AP na kwotę 8 000 zł netto,
  • IV miejsce: bon własny AP na kwotę 7 000 zł netto,
  • V miejsce: bon własny AP na kwotę 6 000 zł netto,
  • VI miejsce: bon własny AP na kwotę 5 000 zł netto,
  • VII miejsce: bon własny AP na kwotę 4 000 zł netto,
  • VIII miejsce: bon własny AP na kwotę 3 000 zł netto,
  • IX miejsce: bon własny AP na kwotę 2 000 zł netto,
  • X miejsce: bon własny AP na kwotę 1 000 zł netto.

Okres trwania promocji: 16.05 – 30.09.2018 r.
Partnerzy akcji: ContiTech, Bosch, BluePrint, MaXgear

Zobacz ulotkę

15.05.2018

Specjalne ceny narzędzi pneumatycznych M7


Auto Partner przedstawia ofertę promocyjną na zakup narzędzi pneumatycznych marki M7. Tylko do 30 czerwca 2018 roku można dokonać zakupu narzędzi w niższych, atrakcyjnych cenach, a dodatkowo do większości z nich dodawane są różnorodne gratisy. Na przykład klucz pneumatyczny udarowy 1/2’’ NC-4650HM7 z unikalnym systemem smarowania układu udarowego, maksymalnym momentem obrotowym 900 Nm po 5 sekundach i zużyciem powietrza na poziomie 132,8 l/min teraz dostępny jest za jedyne 549 zł netto, a dodatkowo do jego zakupu dodawany jest unikalny zegarek M7.

Pozostałe oferty promocyjne znajdują się na ulotce (zobacz).

14.05.2018

Nowość w ofercie Auto Partner – szyby samochodowe Pilkington


Początkiem maja Auto Partner SA wprowadził do sprzedaży szyby samochodowe brytyjskiego producenta Pilkington.

Firma Pilkington zajmuje się produkcją szkła od 1826 roku, a obecnie jest jednym z największych producentów szyb samochodowych na świecie. Produkuje szyby zarówno na pierwszy montaż dla wszystkich znaczących producentów samochodowych, jak i na rynek części zamiennych. Firma w głównej mierze koncentruje się na wytwarzaniu szyb do samochodów osobowych dla takich światowych producentów jak Toyota, General Motors, Daimler, Chrysler, Ford, VW, Renault/Nissan, Fiat, Honda, PSA Peugeot-Citroën i BMW wraz z ich markami zależnymi.

W ofercie Auto Partner SA, na indywidualne zamówienie klienta, dostępne są wszystkie rodzaje szyb Pilkington – czołowe, boczne i tylne. Dostawa realizowana jest za darmo, pod wskazany adres klienta.

Z ofertą szyb samochodowych Pilkington dostępnych w sprzedaży Auto Partner SA zapoznać się można u przedstawicieli handlowych bądź w najbliższym oddziale Auto Partner SA.

10.05.2018

Aktywny sezon z LIQUI MOLY


Nagradzamy klientów z największym skumulowanym obrotem na wybranym* asortymencie LIQUI MOLY w całym okresie promocji!

Nagrody:
miejsce 1-10: zegarek G-Shock + torba podróżna + torba sportbag,
miejsce 11-62: zegarek G-Shock + torba sportbag.

Dodatkowo, każdy klient, który w czasie trwania promocji dokona zakupów produktów promocyjnych za skumulowaną kwotę 1 500 zł netto, otrzyma torbę sportbag.
Nagrody nie kumulują się.

Okres trwania promocji: 7.05 – 7.07.2018 r. lub do wyczerpania zapasu nagród.

*Z promocji wyłączone są poniższe produkty:
LM2184P, LM8973P, LM2316P, LM9511P, LM1856P.

Zobacz ulotkę

07.05.2018

AP EXPERT 2018 – nowi partnerzy akcji, nowe możliwości!

 

Długoterminowa i prestiżowa promocja AP EXPERT 2018 cieszy się bardzo dużą popularnością nie tylko wśród klientów Auto Partner, ale także wśród dostawców, którzy również chcą być jej częścią. Dlatego miło nam poinformować, że do grona partnerów akcji dołączyły firmy Bilstein oraz MANN-FILTER, które łącznie z Auto Partner SA i pozostałymi sponsorami, pomogą wyłonić najlepszego mechanika w Polsce, czyli „Wybitnego Wśród Ekspertów 2018”.

Rejestracja oraz szczegóły promocji dostępne są na stronie www.apexpert.pl

Partnerami tegorocznej edycji AP EXPERT są:
Partnerzy tytularni: Bosch, Castrol, ZF (SACHS, LEMFÖRDER, TRW)
Partnerzy główni: Meyle, Febi, Blue Print, Quaro, ContiTech, Valeo, NK, Schaeffler (LuK, INA, FAG, Ruville), NRF, MaXgear, Rymec, Philips, SKF, Bilstein, MANN-FILTER

24.04.2018

WEBKatalog Motocyklowy jest już dostępny


Miło nam poinformować, że od kwietnia 2018 roku elektroniczny katalog części Auto Partner – WEBKatalog – został rozszerzony o dodatkową zakładkę, w której znajdują się wszystkie części motocyklowe dostępne w sprzedaży Auto Partner.

Jak skorzystać z nowej funkcjonalności katalogu? Po zalogowaniu należy wybrać zakładkę DANE WG POJAZDU, a następnie ikonę motocykla lub od razu przejść do zakładki CZĘŚCI DO MOTOCYKLI. Następnie z listy należy wybrać kolejno MARKĘ, MODEL, POJEMNOŚĆ, WERSJĘ oraz ROCZNIK motocykla. Po dokonaniu wyboru rozwinie się drzewko części, gdzie zostały podpięte wszystkie towary z oferty. Po wyborze odpowiedniej grupy towarowej wyświetli się lista towarów podpiętych. Po prawej stronie panelu zamówień wyświetlane są zamienniki, które również można zamówić bezpośrednio z tego miejsca.

w przypadku problemów z korzystaniem z katalogu bądź gdy nasuną się Państwu jakieś sugestie dotyczące jego funkcjonalności, zapraszamy do kontaktu z działem motocyklowym Auto Partner dostępnym pod numerem telefonu 697 160 003 lub adresem e-mail dzial.motocyklowy@autopartner.com

24.04.2018

Katalog Auto Partner – Wybrany asortyment całosezonowy


Już wkrótce we wszystkich filiach Auto Partner SA dostępny będzie aktualny katalog produktów oferowanych w sieci sprzedaży AP – „Wybrany asortyment całosezonowy”. Zanim do rąk klientów trafi wersja papierowa, mogą oni już teraz zapoznać się z katalogiem w wersji elektronicznej, która dostępna jest na stronie Auto Partner.

Katalog ma charakter bardzo uniwersalny – znalazły się w nim wyselekcjonowane produkty, które pozwolą klientom zapoznać się z rozpiętością asortymentu AP w danych podgrupach, takich jak oferta warsztatowa, kosmetyki samochodowe, akumulatory, wycieraczki samochodowe, przewody paliwowe, oleje do klimatyzacji, oleje hydrauliczne i przekładniowe oraz oleje silnikowe, a także oświetlenie samochodowe. Katalog jest przejrzysty i czytelny, asortyment podzielony jest ze względu na kategorie, a każda pozycja posiada stosowny opis, zdjęcie oraz indeks produktu. Katalog z pewnością okaże się bardzo przydatnym narzędziem, pomocnym w doborze odpowiednich produktów.

Więcej informacji oraz pełna oferta dystrybutora dostępna jest u przedstawicieli handlowych oraz w oddziałach Auto Partner SA.

Pobierz katalog

10.04.2018

Nowość w ofercie Auto Partner – końcówki tłumików


W połowie kwietnia Auto Partner SA wprowadził do sprzedaży końcówki tłumików dwóch producentów – Ulter-Sport oraz Vertex.

Ulter-Sport jest polskim producentem wysokiej jakości tłumików i końcówek sportowych uniwersalnych oraz dedykowanych, stosowanych również w oryginalnym wyposażeniu aut koncernów samochodowych. Firma aktywnie i dynamicznie rozwija produkcję dla potrzeb segmentu automotive w zakresie dostaw komponentów do układów wydechowych będących pierwszym wyposażeniem samochodów, posiada certyfikat ISO 9001:2000, a do jej klientów należą m.in. Fiat, Alfa Romeo, Ford, VW oraz Škoda.

Vertex jest dystrybutorem końcówek układów wydechowych. W jego ofercie handlowej znajdują się uniwersalne końcówki układów wydechowych pasujące do większości marek samochodowych i cieszące się ogromnym uznaniem klientów.

Z pełnym asortymentem końcówek tłumików marek Ulter-Sport i Vertex, dostępnych w ofercie Auto Partner zapoznać się można u przedstawicieli handlowych bądź w najbliższym oddziale Auto Partner SA.

10.04.2018

APTECZKA Liqui Moly


Za zakup objętego Promocją Zestawu APTECZKA Liqui Moly, każdy Klient otrzyma w czasie trwania promocji rabat w wysokości 10% oraz dedykowany stojak gratis!

Zestaw APTECZKA LM9965ZEST zawiera:
■ 4x LM1971 ŚRODEK DO CZYSZCZENIA WTRYSKIWACZY PB INJECTION REINIGER 300ML / LIQUI MOLY,
■ 4x LM2640 ŚRODEK DO PŁUKANIA SILNIKA ENGINE FLUSH 300ML / LIQUI MOLY,
■ 4x LM2666 SRODEK DO CZYSZCZENIA WTRYSKIWACZY DIESEL 500ML / LIQUI MOLY,
■ 4x LM8342 ŚRODEK DO OLEJU SILNIKOWEGO Z MOS2 300ML / LIQUI MOLY,
■ 4x LM8345 ŚRODEK WYCISZAJĄCY PRACĘ HYDRAULICZNYCH POPYCHACZY 300ML / LIQUI MOLY.

Akcja promocyjna trwa do wyczerpania zapasów promocyjnych.

Zobacz ulotkę

05.04.2018

Promocja Liqui Moly 5 l + 1 l


Za zakup objętego Promocją oleju Liqui Moly w czasie trwania promocji, każdy Klient otrzyma dodatkowe opakowanie 1 l tego samego oleju!

Promocją objęte są następujące oleje marki Liqui Moly:

Promocją objęte są następujące oleje marki Liqui Moly:
■ LM2184P – OLEJ LIQUI MOLY 10W40 5L + 1L GRATIS / MOS2 LEICHTLAUF SUPER
■ LM9511P – OLEJ LIQUI MOLY 5W40 5L + 1L GRATIS TOP TEC 4100 / 505.01 DO DPF
■ LM8973P – OLEJ LIQUI MOLY 5W30 5L+ 1L GRATIS TOP TEC 4200 / 507.00 / VW DPF / POMPOWTRYSK.
■ LM2316P – OLEJ LIQUI MOLY 5W30 5L + 1L GRATIS TOP TEC 4600 / 505.01 505.00 502.00 / 229.51 / BMW / DB / OPEL
■ LM1856P – OLEJ LIQUI MOLY 5W40 5L + 1L GRATIS SYNTHOIL HIGH TECH / 229.1 / 502.00 505.00

Akcja promocyjna trwa do wyczerpania zapasów promocyjnych.

Zobacz ulotkę

03.04.2018

Wyróżnij się z Valeo


Kup filtr kabinowy Valeo i wyróżnij się naklejką na szybie swojego auta!

Promocja trwa do wyczerpania nagród promocyjnych.

Zobacz ulotkę

26.03.2018

Motul Afryka Tour


Kup olej Motul serii 300V, 7100 lub 5100 w opakowaniu 4 l, odbierz naklejki z unikalnym kodem i weź udział w konkursie!

Nagrody:
■ 3x wyprawa motocyklowa po RPA,
■ 16x kamera Samsung Gear 360,
■ 1000x Motul Helmet & Visor Clean.

Akcja trwa od 12.03. do 30.06.2018 r.


Szczegóły, regulamin i zgłoszenia na: www.promocjamotul.pl.
Zobacz plakat

17.03.2018

Koszulki rajdowe AP w sprzedaży!

 

Od dzisiaj w sprzedaży mamy bardzo atrakcyjne rajdowe koszulki z logotypami Auto Partner i dostawców oraz z indywidualnie przygotowaną grafiką.

Dostępne są rozmiary od S do XXL w dwóch wersjach kolorystycznych.

 

Indeksy:

Koszulka szara – KOSZULKA RAJD SZ + rozmiar

Koszulka czerwona - KOSZULKA RAJD + rozmiar

 

Koszt to tylko 65zł netto (79,95zł brutto).

16.03.2018

VIP TO TRIP 2018 – znamy szczegóły wyjazdów szkoleniowych


W promocji VIP TO TRIP 2018, która rozpoczęła się 2 listopada 2017 i potrwa do 31 lipca 2018 roku, uczestnicy, którzy w rankingu zajmą miejsca od 1 do 20 wyjadą w niesamowitą wyprawę do dzikiej Afryki, w trakcie której zwiedzą tropikalną Tanzanię i Zanzibar. Natomiast uczestnicy z miejsc od 21 do 60, a także dodatkowo kolejnych 25 uczestników z rankingu, wyjadą w bajeczną podróż nad błękitny ocean Portugalii.

Dla wszystkich zwycięzców przewidziano wiele niezapomnianych atrakcji. Wyprawy samochodami 4x4, safari w Parku Narodowym, rejs tradycyjnym arabskim statkiem – to wszystko czeka na uczestników wyjazdu do Afryki. Z kolei uczestnicy wyjazdu do Portugalii odwiedzą Algarve, czyli najpiękniejszy region kraju rozciągający się na południowym wybrzeżu i będą wypoczywać na słynnych, bajecznie pięknych plażach podziwiając niesamowity błękit oceanu.

Oprócz licznych atrakcji i błogiego wypoczynku, uczestnicy będą mieli okazję spotkać się z dostawcami – partnerami promocji, a także wziąć udział w atrakcyjnych blokach szkoleniowych i panelach dyskusyjnych.

Szczegóły promocji dostępne są na stronie www.viptotrip.pl oraz www.autopartner.com.  


Partnerami akcji VIP TO TRIP 2018 są:

Partnerzy Tytularni: MaXgear, Castrol, Japanparts, Meyle, Continental ContiTech, Rymec, NK, Alco, Meteor, Quaro, Valeo, Bosch.

Partnerzy Główni: Grupa Schaeffler (LuK, INA, FAG i Ruville), SKF, NGK NTK, Febi, MAGNETI MARELLI, NRF.

14.03.2018

AP EXPERT 2018 – Piąta edycja zmagań


Z dniem 1 marca ruszyła kolejna, już piąta, edycja prestiżowej promocji AP EXPERT 2018 dedykowanej dla klientów warsztatowych jednego z czołowych dystrybutorów – Auto Partner SA.

AP EXPERT to długoterminowa akcja promocyjna, której celem jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszych mechaników w Polsce. Promocja trwa od 1 marca do 14 sierpnia 2018 roku, a jej zwieńczeniem będzie Wielki Finał w Hotelu Arłamów w Bieszczadach.

Zaloguj się już dziś i walcz o cenne nagrody! To Ty możesz zostać Wybitnym Wśród Ekspertów!

Rejestracja oraz szczegóły promocji dostępne są na stronie www.apexpert.pl

Partnerami tegorocznej edycji AP EXPERT są:

Partnerzy tytularni: Bosch, Castrol, ZF (SACHS, LEMFÖRDER, TRW)

Partnerzy główni: Meyle, Febi, Blue Print, Quaro, ContiTech, Valeo, NK, Schaeffler (LuK, INA, FAG, Ruville), NRF, MaXgear, Rymec, Philips, SKF

 

01.03.2018